Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen lustak a férfiak?...

Miért ilyen lustak a férfiak? Es furak. Szoliznak, gyúrnak, selfiznek, és szűk ruhákat vesznek fel. Egó az van, de normális céljuk vagy batorság nincs sokban. Csak a szájuk jár. A szőrtelenités es a manikur hab a tortan. 😂

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Ez lett a nagy feministáknak meg az emancipációnak az eredménye👌

Hallok látok olyat hogy a férfi van otthon gyesen a gyerekkel az is mi már. Meg a nők 35-50 évesen szülnek mert ők karriert épitenek. Meg a sok papucs itt is "megcsalabarátnőmde szeretemnemtudomelhagyni" meg a "felpofozotttöbbszörisabarátnőmmitcsináljak" tiszta szégyen.

Én is nő vagyok meg csak 23 éves de ez a véleményem.

2017. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Fiatalabbaknál látni leginkább, de már apám is elkezdte (46 évesen). Egyre vékonyabb lett, már van egy-két szűk ruhája, a ruhái egyre szűkebbek, szokott szelfiznj, már szelfibotot is vett, azt hiszi magáról hogy rohadt fiatal (nem öreg, nem azt mondom), szőrteleníteni csak nyáron szokta a hónalját, meg most egy kicsit meg lett igazítva a szemöldöke. Én azt vettem észre, hogy ezt azóta csinálja, mióta egy huszonéves nő a barátnője.
2017. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Jó provokációs kérdés, mondhatom... :)


Igen, egészségesen táplálkozok, edzek(gyúrok), tolom a selfiket, és veszem a bátorságot, hogy instára ezerrel rakjam fel a képeket.

Szolizni is simán elmegyek.

Szűk ruhát nem hordok.. pont abból kifolyólag, hogy nem egy 20dekás kisfiú vagyok.

Egó is megvan, azonban nem viszem túlzásba.


Normális cél is megvan(nem véletlen tanulok), bátorság mégis mihez?

Simán kezdeményezek a normális lányoknál, de egy olyannál, mint te, nem az lenne az indok, hogy félek, hanem szimplán taszítasz a stílusoddal.


Néha jártatom a számat, szeretek flörtölni, és hülyéskedni, de az a te hibád ha komolyan veszed. Egy-két szép szó nem azt jelenti, hogy ágyba is viszünk. Tudod, megvan ennek az "életmódnak" azon előnye, hogy nyugodtan válogathatunk. :)


A szőrtelenítés is simán megvan, borotválom a hónaljam, mellkasom, a hasam, és lejjebb is. Ami, kimarad az a láb, kar.

Manikűr nem játszik nálam, de simán megértem azt, akinél igen. Miért ne csinálhatná ha őt ezt teszi boldoggá?


Nem attól lesz férfi valaki, mert szőrös, mint az állat, bunkó, és nem halad a korral..

Akinek az a fajta pasi kell, talál belőle bőven.


Azonban mi a tapasztalatom?

Azzal, hogy beszállok a modernizáció autójába, és egészségesen élek, rengeteg ajtó nyílik ki előttem, és minden vágyamat kielégíthetem.

Miért lennék a te szemedben "jó", ha cserébe nem kapnék semmi értékeset? Márpedig te nem tűnsz annyira értékesnek.


21/F

2017. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Ja, ha a pasik defektesek, az a nők bűne. Ha a nők defektesek, az is a nők bűne. Kápógondolkodás.


Kérdező: a te érvelési hibád az állító kérdés.


Én speciel egyetlen olyan FÉRFIT sem ismerek, aki szelfizik, szűk ruhákban jár és céltalan. Kölyköt igen.

2017. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#1

Sőt számos olyan ország van, ahol a gyes ugyanannyi ideig tart a férfinak és a nőnek, s ha egyikük nem veszi igénybe, az az idő elvész. Döbbenetes, nem? És azok a gyerekek kötődnek az apjukhoz is pont úgy, mint az anyjukhoz. Rohadt undorító egy szokás.

2017. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezeknek a fele puszta igényesség... Persze, szolizni felesleges általában, de nekem az egyik exem olyan hányingert keltően sápadt volt, hogy azt lehetett volna róla hinni, a koporsóból lépett ki. Sajnos őt nem lehetett befűzni szolira.

A gyúrásban mi a gond? Az, hogy sportolnak? Én is "gyúrok" nő létemre. Amúgy ez a kettő, hogy gyúrás, lustaság mitől összeegyeztethető? :D

Selfie. Megint csak egy olyan dolog, ami csak a nők privilégiuma, vagy mi? Én nagyon szeretem, ha más pasi küld nekem egy selfie-t, hülye pofát vág, megmutatja kikkel mit csinál. Szerintem egy nagyon jó szokás.

A szűk ruháról nincs véleményem, nem tudom neked mi a szűk, párom pl "slim fit" ruhába jár ami nem simul rá ugyan teljesen, de látni a vonalait. Ez már az lenne?

Szőrtelenítés... remélem te bírod, mikor átkarol valaki, és az izzadt hónaljkeféjével dörzsölget :D

Manikűr a férfiaknál kb egy szép körömvágással és reszeléssel, körömágy ápolással jár. De ha te jobban bírod azt, aki karmolgat...


Napi provokatív kérdés is megvolt :)

2017. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lilith1994 ***** válasza:

Nem attól férfi a férfi hogy szoros mint egy majom. Valamint nekem pl nem tetszik a szoli de megertem aki jar. Hogy miert ? Pl. Anyumnak a pigment foltjai miatt ajánlotta a bőrgyógyász (el mullott neki de ezzel nem azt mondom hogy ropogósra kell sutettni magát az embernek).

Igen sok a nőies férfi igen igazad van de! Erről senki más nem tehet csak a mai modern társadalom. Hozzá tenném hogy nem a nők emancipacioja váltotta ki ezt a problémát hanem az hogy nincsen normális apa kép a fiúk előtt...ez sem a nők hibája bárki bármit mond. Igazából mind két nem hibája ahogyan ha mélyebben bele akarunk menni akkor a médiaei is.

Valamint ha már a noiessegnel tartunk. Már az ókorban kimutatható volt hogy a nők jobban vonzodtak a nőiesebb férfiakhoz (lásd pl. Hogy Dyonusos istenseget hogyan ábrázolták oké nem akarok itt bele menni mélyebben mert hosszú lenne és senkit nem érdekelne de ezt lehetne akár tényként is kezelni. )

Ui.: Elnézést a helyesírásert telorol vagyok.

2017. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem szolizok, nem gyúrok.

Szűk ruhákat veszek fel, mert jól állnak.

Nem vagyok egoista.

Célom 16 évesen hova legyen?

Ha zavar a szőrtelenítésem, akkor bekaphatod a szőrös...

Egyéb kérdés?

2017. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Köhöm.. nem minden férfi olyan mint ahogy leírtad..

Énis kiírhatnák olyat, hogy miert kényesek a lányok, miért járnak annyit szoliba hogy már afrikai is világosabb tőlük, miért esznek olyan keveset már olyan vékonyak hogy már gusztustalan, miért öltözködnek 4 órát, miért hadják ott mindenhol a véres..


Szóval érted? :D

Bár az tényleg igaz, hogy sok olyan is van akit leírtál, de azokat nem hívom "férfinak" legfeljebb kislánynak.

2017. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mekkora mákom van hogy a párom nem ilyen. :D
2017. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!