Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen? Miért teszi ezt?...

Miért ilyen? Miért teszi ezt? Mit lehet csinálni ezzel a helyzettel? Szerintem eléggé égő!

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,néha ha olyan helyen futunk össze,akkor meg szoktam hívni egy kávéra,kólára,sörre,bármire,mint minden más barátomat és ugyanez igaz fordítva is.Nekem,nekünk ez természetes.Viszont ez az ismerősöm olyan,hogy ha az egyik alkalommal az egyik boltban kölcsön kérek 50 Ft-ot,akkor hússzor elmondja,hogy ne felejtsem el másnapra,meg ilyesmi.Aztán másnap tényleg oda jön,hogy "na hoztad az ötvenest?".Nem mintha nem adnám vissza vagy ilyesmi,de ez kicsit rosszul esik.Ha kisegítem egy barátomat,meghívom valamire,ilyesmi eszembe nem jutna vissza kérni,és nekik sem tőlem,de szerintem ez így helyes(itt most nem 10 ezer Ft meg hasonló kisegítésről van szó).Kivéve ezt az ismerősömet.Mit lehet kezdeni az ilyen emberrel,helyzettel? És itt most nem arról van szó,hogy szegény körülmények között él és megterhelő lenne neki az a pénz.Ő is tök átlagos körülmények között él.

2017. márc. 2. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőle ne kérj soha
2017. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.
2017. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ember mindenkinek van az ismerettségi körébe😅😅

Nekem se jutott eszembe még hogy mut lehetne tenni mert ugye megsérteni nem akarod de akkor is idegesít. Ők ilyenek kerülni tudod csak. Ha találkoztok nem hívod meg semmire hanem beszéltek pár szót azt kész. Nem kérsz tőle még 20 ft.-ot se mert ha ő kér tőled ő ezt mondani fogja hogy "tudod a multkor én is adtam".

2017. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynám, hogy meghívjon bármire, külön fizetnék, ha vele iszok meg valamit.

Ha megkérdi, miért, elmondanám őszintén.

2017. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És ő is ennyire siet visszaadni? Vagy ő ilyen szarfacsari?
2017. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fillérba*ó. Inkább ne vegyél semmit vagy ne igyál semmit, de tőle ne fogadd el, ne kérj kölcsön, 10 forintot se.


Bár eleve azt sem értem, minek haverkodsz ilyen emberrel... marha jófej lehet, aki a tetves 50 forintjáért a nyakadra jár...

2017. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő sosem hív meg senkit semmire.Ez sajnos nem barátkozás kérdése sajnos,akarva akaratlanul is meg lehet ismerni ilyen embereket.Meg persze nincsen az arcára írva.Szerintem ő nem szokott kölcsön kérni,mert nem is nagyon vesz semmit,azon kívül amit eltervez.
2017. márc. 2. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért, kényszerít valaki, hogy ezzel az emberrel időnként összefuss és kölcsönkérj tőle?

Te kérdezted, hogy mit lehet kezdeni az ilyen helyzettel... hát nagyon egyszerű, ELKERÜLNI.

Barátok között szép szokás, ha néha meghívjátok egymást, de az ilyen embert ugyan minek hívod meg bármire? Vagy miért kérsz kölcsön tőle? Mert ezek szerint többször előfordult már.

Komolyan, mit nem lehet azon megoldani, hogy ne találkozz olyan emberrel, akit nem kedvelsz?

2017. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!