Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ismerhetek meg beteg/őrül...

Hogy ismerhetek meg beteg/őrült embereket?

Figyelt kérdés

Már régóta unom az átlagembert .. ugyanazt látom mindenkiben, eddig két igazi egyéniséggel találkoztam, akik nem csak azt mondják, hogy ők "különlegesek", hanem ténylegesen azok... mind az életvitelük egyéni mind a gondolkodásmódjuk, és ez tetszik.

Több ilyen embert akarok ismerni, teljesen mentális roncsokat, a társadalom szemeteit, olyanokat akik elütnek a hétköznapi embertől és mindig az újat, a különlegeset keresik az életben... olyanokat akiket nem állít meg a társadalmi korlátozás egy-egy céljuk elérésének érdekében... bármi ötlet? :)



2017. márc. 2. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Pszichiátria, zárt osztály.
2017. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Kiírsz ide egy kérdést, hogy te beteg/őrült embereket akarsz megismerni. Mégis milyen válaszra vársz életem? Szerinted beteg/őrült embereket hol fogsz találni? Egyetemen, vagy kávézókban esetleg éttermekben? Legközelebb írj ki egy olyan kérdést ami "90-es IQ-nál" többet igényel, és akkor fogsz kapni 90-es iq-nál többet igénylő válaszokat is. Puszi:)
2017. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Cica interneten is lehet ajánlani egy fórumot vagy chatoldalt.

Én nem írtam olyat, ami az én IQ szintem degradálná, szóval az állításod nem releváns rám tekintve. Valamint attól, hogy te nem ismersz ilyen helyeket, mások ismerhetnek...

Puszi. :*

2017. márc. 2. 18:32
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Te kiírtál egy kérdést, amire én válaszoltam, te pedig "degradálóan" oda írtad, hogy olyan választ vársz, ami többet igényel 90 es IQ-nál. Oda írtad, hogy beteg, őrült, mentális beteg, pszichopata embereket keresel. Most komolyan, ilyen embereket hol találsz szerinted? Nem a pszichiátrián? Az meg még külön tetszik, hogy olyan szavakkal mint a releváns, próbálsz okosabbnak tűnni, pedig el kell szomorítsalak, kur.vára nem vagy az:) Te egyszerűen csak hülye vagy mint a segg, és ezért próbálsz keresni hozzád illő embereket, idiótákat, hiszen egy értelmes ember nem pszichopatákkal akar haverkodni. Szóval sok sikert:)
2017. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Umm.. nem... egy pszichopatának nem a pszichiátrián van a helye. De ha ezt ajánlod, akkor sem fogok odamenni egy olyan helyre ahol semmi keresnivalóm.

Miért ne akarhatna egy értelmes ember mentálisan sérült emberekkel haverkodni? Sokkal jobb embereknek ítéltem meg őket, mint a "normális" embereket... Te ezt megint csak bizonyítod.

Oh.. a releváns szó alapból benne van a szókincsemben, el kell szomorítsalak, nem az volt a célom, hogy okosabbnak tűnjek, de sajnálatos ha így jött le a helyzet egy mindennapokban használatos szó olvasása közben.

Azt a kijelentésed is könnyen cáfolhatnám, hogy hülye vagyok mint a segg, de azt elnézve, hogy mennyire támadó jelleggel lépsz fel 2 mondat után egy ember ellen nem sokat érnék vele.

2017. márc. 2. 18:53
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Ahhj.. áruld már el nekem, hány őrült emberrel találkoztál már életedbe? Én elárulom találkoztam már. Az egyik például fényes nappal akarta elvágni a torkom, és igen egy pszichopata volt. Amúgy most nagyon elfoglak keseríteni tudom, de be kell hogy valljam, három hetet töltöttem pszichiátrián, szeptemberben különböző mentális betegségek révén. Úgyhogy itt meg is dőlt a bizonyos "Sokkal jobb embereknek ítéltem meg őket, mint a "normális" embereket... Te ezt megint csak bizonyítod. " elméletedet.:D
2017. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Egy pszichopata nem fog neked menni fényes nappal azért, hogy elvágja a torkot. Tisztában kéne lenni a fogalmakkal. :)

Hmm hát ez szomi, de hát ez van. Akkor változtatok az elméletemen, ezt teszi egy fejlődő ember.

2017. márc. 2. 19:38
 8/21 A kérdező kommentje:

Ohh és a kérdésedre a válasz szerepel a kérdésem leírásában.

Valamint találkoztam szimplán hibbantakkal is, legjobb haverom is az, lehet rá számítani, de nem százas.

2017. márc. 2. 19:40
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Na már megint az okoskodás..:D Mond már meg, miért ne lehetett volna az aki elakarta vágni a torkom, egy őrült, pszichopata csávó? Esetleg ott voltál, láttad a történteket, majd két hétig tanulmányoztad az esetet, és eldöntötted hogy milyen problémái voltak az úriembernek?

Egyébként meg van egy jó közmondás.. Madarat tolláról, embert barátjáról. Úgyhogy itt asszem be is fejezem a vitát:D

2017. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez a beteg/őrült kifejezés eléggé hadilábon áll.

Ha te más gondolkodásmódú embereket keresel, akkor az még nem ez a kifejezés. Azok az emberek nem hiszem, hogy képesek lennének barátkozni, ha mégis, akkor már nem azok.


Eléggé lázas vagyok ugyan, és valszeg könnyebben írok blődségeket, de attól még máshogy látok sok mindent. Ha van kedved, írj nyugodtan, aztán meglátjuk mi lesz belőle.

2017. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!