Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sokkal jobb teljesen...

Miért sokkal jobb teljesen egyedül élni, mint kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem való nekem az ilyen társas lét, bár elmúltam 23, csak nyűgnek érzem az egészet, két hónapot bírtam ki egy csajjal most, de sose voltam nyugodt, mindig idegeskedtem hogy hova menjünk, aztán egyik reggel felkeltem és átgondoltam magamban, hogy szükségem van-e bárkire is, végül elküldtem.

Azóta totál nyugodt vagyok, nem kell mindig a telefont lesni hogy írt vagy csörgetett-e, kondiba is nyűggel mentem le, mert tudtam hogy hazaérek eszek, mehetek találkozni vele...

Szóval kötetlen vagyok így, meg persze szabadabb, nem kell megfelelni a másiknak, állandó kényszer alatt lenni.


2017. márc. 2. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen kapcsolattól tényleg jobb az egyedüllét. Remélem ettől van azért jobb is.
2017. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Mert az egyedüllét = szabadság


Én is utálok kapcsolatban élni.

2017. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
mért érzem azt, hogy most magadnak akarod bebizonyítani, hogy nem kell neked senki, mert ha kellene, akkor is csak csalódások lennének?
2017. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hármas: mert, mivel máshogy gondolkozol (nyugi, a te véleményed van egyébként többségben), ezért nehéz neked elképzelni, hogy más máshogy boldog.

Kérdező, meg is válaszoltad a saját kérdésed. Amúgy nálam mindig ugyanez van, szeretem én a másikat, de ne akarjon velem minden nap találkozni, ne várja el, hogy majd azonnal válaszolok az üzenetére, meg hgy felvegyem a telefont, és pláne ne akarjon egy lakásba költözni velem. Annyira szerintem senkit nem szeretek, hogy együtt éljek vele, ha nem muszáj :D

2017. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is csak nyűg egy másik embert elviselni hosszútávon, alkalmazkodni hozzá, minden nap együtt lenni vele stb. Sokkal jobban szeretek egyedül lenni.
2017. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát, én sosem akarok megfelelni senkinek. Persze, a hibáimmal együttvéve szerintem jó úgymond "szövetséges" vagyok, de egyébként...

Szerintem nem sokkal jobb egyedül, bár talán csak azért mondom, mert még sosem éltem párkapcsolatban. (16f)

2017. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 23-24 évesen teljesen ráérsz még az együttélésre. Most még élvezd a szabadságot, függetlenséget. Lesz még elég kötöttséged, kötelezettséged egész életedben. Gondolok itt arra, hogy egyszer úgyis megtalálod a számodra ideális párt, jön a családalapítás, gyerekek, és mindez munka mellett, miegyéb... Élvezd az életet, nem kell erőltetni semmit. Úgyis érezni fogod, mikor állandó társra van szükséged, mikor rátalálsz akivel már tudsz és akarsz együtt élni.

Másrészt a leírásod alapján nem is számodra megfelelő természetű lánnyal vágtál bele ebbe az együttélésdibe. Neked nagyobb szabadságra van szükséged, mint amit ez a lány adott. Neked hozzád hasonlóra van szükséged, aki szintén nem lóg a telefonon egész nap, hogy hívogasson, akinek szintén szüksége van a külön útjaira, aki szintén éli a saját életét mint te, és a kettőtök élete valahol, egész pontosan a szerelemben, szeretetben fonódik össze.

2017. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!