Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezért szólni...

Szerintetek ezért szólni fognak? ( Sos lent)

Figyelt kérdés
Vagyonőr vagyok, barátnőm eljönne velem a telephelyre ahol őrködöm 14 órát huzok le. szerintetek szólhatnak ezért hogy ott van melletem?
2017. márc. 3. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ki is rúghatnak.
2017. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a munkahelyed nem? Nincs ott helye a párodnak. Igen ki is rúghatnak ezért.
2017. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De semmi vízet sem zavar.. ott ülne melletem .. mig én járörözök ő addig bent lenne a szolgálati helységben
2017. márc. 3. 11:56
 4/6 longlife ***** válasza:
Nagyon nagy bajod kerekedhet belőle.Elveszi a figyelmedet,és pont akkor akar bemenni valaki az objektumba?És kiveszi a vízből az oxigént?Na?Akkor mit csinálsz?
2017. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Külsős személy elvileg nem tartózkodhat a szolgálati helyiségben. Komolyan megütheted a bokádat, tényleg. Szerintem ne kockáztass.
2017. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mellettünk van egy építkezés. Tegnap a biztonsági őrhöz ide jött a lánya. Csak úgy mehetett be a területre hogy az apja kijött odament hozzá. Utána bementek. Kb. 10 percet se volt itt a lány. Amúgy nem ertem nincsen dolga a bnődnek? Mit csinálna ott veled?
2017. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!