Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érjem el azt hogy az...

Hogy érjem el azt hogy az osztálytársaim végre tiszteljenek?

Figyelt kérdés
Pl: Máma (lány) osztálytársam gúnyolódott aztán eldobálta a cuccaimat. Szoltan aki közelbe volt (fiú) oszt társamnak dobja vissza de az is eldobta a 3. mek földre dobta. Nevetett mindenki vki meg azt mondta minnyárt sírok (pedig nem sírtak). Ha vaalaki vmit mond az vicces ha én akkor meg milyen hülye vagyok. Elegem van hogy semmibe vesznek meg hogy nem tisztelnek és hogy azt gondolják azt csinálnak velem amit akarok. Már nem bíróm kérlek adjatok valami tanácsot.
2017. márc. 3. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy? Nincs egy barátod/barátnőd se? Kellene valaki aki melletted áll. (Nem derül ki, hogy fiú vagy vagy lány.) Próbáld meg nem izgatni magad rajtuk, mert a hatást lesik. Ha le se ...rod, nincs műsor, amivel szórakoztassák magukat. Ne magad hibáztasd, itt nekik van súlyos jellemhibájuk.

Hogy az osztályfőnöknek érdemes-e szólni, azt látatlanban nem lehet megmondani: van olyan, aki tudja kezelni az ilyeneket, és van olyan, aki nem. Az iskolapszichológushoz lehetne fordulni, vagy felhívni egy telefonos lelkisegély szolgálatot, például a Kék vonalat. Ők gyakorlottak a tanácsadásban.

Másik iskolát is lehetne keresni, ehhez persze a szüleidnek el kell mondani, mi van.

2017. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17f 10-es vagyok. De nem akarok pszichológust nem akarok lelki bajos lenni. Csak egyszerűen szeretném ha tisztelnének
2017. márc. 3. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz megoldást a problémádra, akkor légyszi majd írd meg nekem is! :O
2017. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem csinál neked lelki bajt, hanem pont hogy felvértez azokkal a tulajdonságokkal, amelyek által meg tudod oldani a problémáidat. Például hogy önmagadban higgyél, mert a többiek azért szekálnak, mert azt látják rajtad, hogy te magad se bízol önmagadban.Úgyhogy nyugodtan menj csak el vagy hívd fel a lelkisegélyt, nem fogod megbánni. Már az is jó, ha van kivel megbeszélni.
2017. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg sose fognak tisztelni. Én 12. osztályba járok, és az osztálytársaim sohasem voltak velem barátságosak. Csak néha szólnak hozzám, de általában akkor is valami gorombaságot mondanak. Szerencsére már nem kell sokáig egy levegőt szívnom velük.
2017. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!