Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? Miért nem...

Mi a baj velem? Miért nem szeretem ha megölelnek, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogyha megölel valaki, vagy megakarnak puszilni, mindig elhuzódom, vagy ha nagyom muszáj mindig meg kell játszam magam, hogy élvezem ezt az egészet, holott nem. Nagyon nem szerettem, ha ölelgetnek. Azt is utálom, ha búcsúzkodni kell. Hogy alakulhatott ki nálam ez?, emlékszem mikor kisebb voltam, nem voltam ilyen, másképp álltam az emberekhez. Lehetséges az, hogy egy pár éve a régebbi osztálytársaim sokat piszkáltak engem és ezalatt vállhatam ilyenné?. Nagyon nehezen bizok meg az emberekben, még a szüleimben sem bizok 100%-osan, mindenki felé legtöbbször negativan állok hozzá. Próbálom ezeket rejtegetni, de nehéz.

2017. márc. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent hogy "nem szereted"? Felsz tole?
2017. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan érzést vállt ki belőlem, hogy az illető miért csinálja, vagy hogy hagyja már abba, mert idegesit.
2017. márc. 3. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem lány vagy?

Akkor érthető.

2017. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végezz el egy MBTI tesztet légyszi, és ird le az eredményt. Neten megtalálod. Abból valszeg minden kiderül.
2017. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!