Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hibásak a lányok a helyzet...

Hibásak a lányok a helyzet kialakulása miatt?

Figyelt kérdés

Ma délután láttam. A vízparthoz lépcsősor vezet, a tetején 5-6 fiú sörözik. Nem éppen öltönyös-nyakkendős típusok, de nem háborgattak senkit, elvoltak magukban. Egyszer csak megjelenik két lány, szűk kis futócuccban, és nekiállnak a lépcső alján pucsítgatni, terpesztgetni, nyújtani. A fiúkból persze azonnal kitört a tetszésnyilvánítás, hangot adtak az örömüknek, gondolhatjátok.


A két lány nekik nem szólt semmit vissza, de maguk közt jól megtárgyalták, hogy de bunkók a fiúk. én meg arra gondoltam, hogy tényleg azok? Voltak ott futók, kiöltözött csajok, minden, de senkinek nem szólogattak be. De amikor pontosan velük szemben kezdik el a látványos kis tornagyakorlataikat, őszintén mit gondoltak, hogy csendben fognak szemlélődni?


2017. márc. 3. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha megnézed a csajokat, akik mutogatják magukat, az a baj. Ha nem akkor az.

Szóval ezen nem szabad értelmet keresni.

2017. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és?! Tudod, itt hány jóképű futó srácot látni, de értelmes ember nem szól be a másiknak.

Én is utánakiabálhatnék, hogy Du bist sooo sexi!, vagy még durvábbakat, mégsem teszem, mert paraszt dolog.


De a fiúknak sokszor nem kell alkalom, én mindig melegítőben sportoltam, és bizony bőven akadtak, akik beszóltak, jó seggem van, stb.

2017. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én is lépcsőnél szoktam nyújtani, én is szűk ruhákban futok - ennek az oka, hogy a lépcsőfokokon lehet a legjobban a vádlit lenyújtani, bő ruhákban, susogós nacikban pedig borzasztó kényelmetlen futni. Nekem már akkor is szóltak hasonló módon be, amikor csak elfutottam egy csapat mellett. Nem érdekel ha megnéznek, az se ha halkan, diszkréten beszélik meg egymás között, hogy mit gondolnak, de ne ordibáljanak már oda. Nem is értem, hogy mi ezzel a céljuk, ez a proli viselkedés csak önmagukat minősíti.
2017. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A házam földszinti ablakából pont tökéletesen be lehet látni a tv-re. Szerinted ha ezt a tv-t ellopnák, akkor én lennék a hibás, hogy nem gondoltam a a kleptomániások ösztöneire, hanem éltem a jogommal, hogy oda tegyem a tv-t, ahol személy szerint nekem a legmegfelelőbb?
2017. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!