Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki csak vissza akar húzni, bármibe is kezdek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

haver én nem akarlak visszahúzni, csináld, tedd azt amit szeretnél!


24F

2017. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem szeretik azt ha valaki nàluknàl sikeresebb. Ezèrt inkàbb a sajàt szintjükre ràntanak, csakhogy te nehogy elerj valamit! Nem vèletlen fő szabàly a sikeres embereknèl az hogy soha ne legyen a környezetedben olyan aki negatìv ès vissza akar tartani. Ilyen emberekkel ne maradj kapcsolatban sem! Pozitìv, nyitott gondolkodàsù emberekkel vedd magad körül.
2017. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
# 1: Kösz tesa! :D
2017. márc. 6. 08:12
 4/6 A kérdező kommentje:
# 2:Igazad van,olyanokkal vagyok egyébként körbevéve akiket én építeni akarok,de ők csak rombolnak.Magukat is és engem is..
2017. márc. 6. 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert másokat lehúzni egyszerűbb, mint magukat feljebb emelni. Ahhoz nekik kellene többet invesztálni. Ezek az emberek önmagukkal nincsenek kibékülve.
2017. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel kb. én is így vagyok. Persze, erre lehet azt mondani, hogy "szard le, csináld, amit szeretnél", de én nem vagyok valami gyakorlatias ember. Így viszont mindig ott van bennem, hogy amit elképzelek, az a valóságban nem biztos, hogy megállná a helyét, tehát kár időt és energiát pazarolni rá. Emiatt mások, nálam "földközelibb" emberek véleményére várok, de eddig mind csak lehúzott, a hozzám érzelmileg közel állók is.
2017. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!