Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek huszonévesen már végleg elege lett ebből az igazságtalan életből és már csak a hátralévő éveit várja, hogy leteljenek?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy szerencsétlennek születtem, ronda külsővel, csóró családba és sz*r genetikával. Emiatt se barátnőm, se haverjaim, se munkahelyem csak a végtelen vegetálás a mindennapokban. De ami a legrosszabb, hogy csak az idegrendszerem megy tönkre, de a testem nem akar pusztulni. Semmi egészségügyi problémám nincs és a szerencsétlenségemből kiindulva azon se lepődnék meg, ha vagy 80 éves koromig szenvednék ebben a földi pokolban éppen annyira nélkülözve, hogy ne halljak meg hogy csak azért is szenvedjek jó sok ideig. Nem értem mi értelme így élni, ha mások hemperegnek az endorfinban és teli tüdővel szívják a levegőből az ösztrogént, miközben alig bírják levakarni magukról a csajokat és semmi gondjuk az életben, mert jó génekkel születtek. Nekem meg a puszta túlélés is hatalmas nagy kihívás.

2017. márc. 6. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtál már azon, hogy szedni kéne valami antidepresszánst, vagy valami hasonlót, amitől kicsit jobban éreznéd magad? Csak, mert én is hasonlóan érzek, mint te, jobb lenne valamivel elviselhetőbbé tenni a jelent, az hogy 10 évvel kevesebbet élnék meg miatta nem érdekelne, amúgy sem akarnék 80 évig élni elég lenne nekem a 70 is :d.
2017. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

"Utálom, hogy szerencsétlennek születtem, ronda külsővel, csóró családba és sz*r genetikával. Emiatt se barátnőm, se haverjaim, se munkahelyem csak a végtelen vegetálás a mindennapokban."


"mások hemperegnek az endorfinban és teli tüdővel szívják a levegőből az ösztrogént, miközben alig bírják levakarni magukról a csajokat és semmi gondjuk az életben, mert jó génekkel születtek"


Jó tudni, hogy csak ez a két véglet van.

2017. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Először is tedd fel magadnak a kérdést hogy te mindent megtettél-e azért hogy 100%-os legyen a külsőd?


És társ keresőzzél, menj el ismerkedni valahova ahol van rá alkalom stb. TUDOM hogy bele vagy fáradva már, de csak akkor add fel, mikor elmondhatod hogy Mindent megtettél.



Valami OKJ-t végezz el ha nincs semmid, amire igény van, és valahol csak kapsz munkahelyet, környéken ahova eltudsz jutni vonattal v busszal.


Problémákra ennyit tudok mondani. Ha semmi nem segít, keress valami olyan elfoglaltságot, amit magányosan is tudsz csinálni, és boldoggá tesz.

2017. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1: Gondolkoztál már azon, hogy antidepresszáns ide vagy oda, egy csaj akkor is semmibe nézne engem, mert nem vagyok vonzó. Nincs az a gyógyszer, ami a komplexust és gátlásokat kiölné az emberből és elhitetné vele, hogy qrva szép az élet tök egyedül és csórón.
2017. márc. 6. 20:06
 5/13 A kérdező kommentje:

"És társ keresőzzél, menj el ismerkedni valahova..."


Pont a legfelszínesebb húspiacokat soroltad fel ismerkedés tekintetében, ahol a magamfajták eláshatják magukat.

2017. márc. 6. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Annak azért örülj hogy nincs semmi egészségügyi problémád. Én kb ugyanígy érzem magam évek óta,ugyan a külsőm nem annyira szörnyű,de csóró családba születtem,beleragadtam egy szörnyű kapcsolatba,folyamatos egészségügyi problémáim vannak,és a pszichológiai kezelések sem érnek semmit.A nevelésem lett elrontva,és ezt már nem tudom kiküszöbölni. Örülnék neki ha a ronda külső lenne a legnagyobb bajom!

És azt azért ne könyveld el hogy a külső miatt nincs csajod.

2017. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha városi vagy akkor nézz ki falvakba ismerkedés kedvéért. Mert városon előfordul hogy nem csak te érzed magad így hanem mások sem feltételnül érzik jól magukat és nekik sincs kedvük ismerkedni. Én kettős életet élek, vagyis lakom falun is meg városon is és azt érzem hogy falun több kedvük van az embereknek ismerkedni. Városon egy kert nélküli lakásban nem feltétlenül jó a kedv. Városi lakásban én is szegényebbnek érzem magam, hisz nincs 1 hektáros földem, meg nem is tudom mekkora udvarom meg madarak sem szoktak csicseregni a 28 négyzetméteres garzonomban csak a felső szomszéd. Míg falun még akkor sem érzem magam szegénynek ha valamiből hiány van.
2017. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
az a vicces, hogy ez nem fugg se a kulsodtol se az anyagi helyzetedtol. en egy szokesbarna haju kek szemu fiu vagyok minden lany alma (na jo csak majdnem minden) penzunk is van es megis.. vmi hianyzik az eletembol fogalmam nincs mi. szarok a hetkoznapjaim senkinek erzem magam mar en is hanyagolom a barataim bnom meg mar fel eve nincs is. es szar ez az elet. szoval ne fogjad arra h ronda meg csoro vagy mert igazabol te tehetsz errol. en meg nem talaltam meg a problema megoldasat
2017. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tán Al vagy Bud Bundy sarja-rokona vagy? Vegyél példát róluk, mert ha sz@r is az élet, meg kell tanulni röhögni rajta és próbálkozni-tenni a dolgokat, hogy jobb legyen;)

Tudom csak egy sorozat, de a humor után a mondandója ez lenne.Nem másokkal kell foglalkozni, hanem magaddal.


https://www.youtube.com/watch?v=lMp5CRgubYQ

2017. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

a rinyáláson kívül gondolkoztál már-e azon, hogy a közösségért, más emberekért tegyél bármit is? Önkénteskedj idős embereknél, állatokat gondozz, hidd el ezek a dolgok feltöltenek. én 33szoros véradó vagyok, boldog vagyok, hogy egészséges vagyok és büszke magamra. rengeteg régi ruhát eladományoztam, amit még mások használhatnak. ha jót cselekedsz komolyan mondom, visszajön duplán triplán a jó tett.. és ezt mondom úgy, h nem vok full vallásos, inkább hiszem azt, hogy te döntöd el, mit vonzasz be... ronda vagy? na és? pasinak nem kell szépnek lenni,csak sármosnak, vagy úriembernek és jó szeretőnek stb. nincs pénzed? akkor tanulj meg pénzt keresni, én diplomával elmentem takarítani, mert akkor is van munka ha hiszed, h nincs lehetőséged,csak lusta vagy és nem keresed meg a munkalehetőséget,vagy sz-r munkát el se vállalnak sokan mert az nekik alja meló, közbe anyuci meg apuci dolgozik a se-ggedért ami ultra gáz haver..

sz r a tested? menj el edzőterembe, futni boxolni stb. sok vékony srác is szexy mert ad magára.

ja és végszónak nem ösztrogént szívsz a levegőből hanem mint férfi ajánlom a tesztoszteront inkább :)

és nem kellene itt nyavalyogni állandóan hanem pl. tanulj meg egy új skillt, tanfolyamra járj el, képezd magad. Helyetted úgysem éli le senki az életed, rajtad múlik mivel töltöd meg :)

2017. márc. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!