Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a portugalokkal?

Figyelt kérdés
Oromomben irok. 2 hetig voltam Portugaliaban es eszmeletlen, amit ott tapasztaltam. Igaz, itthon is valamiert konnyen kozelitenek hozzam az emberek, meg ugyis, hogy onmagamat visszahuzodonak tartom. Szinte minden nap spontan oda jott hozzam valaki. Igaz altalaban ferfiak (huszoneves no vagyok), de ok is kedvesen probaltak kozeledni, es mikor megtudtak, hogy magyar vagyok (alt. protugalnak neztek), akkor nagyon szep dolgokat mondtak, hogy mennyire szeretik Magyarorszagot stb. De egy 40 eves holgy is meghivott csak ugy kavezni, es nagyon jot beszelgettunk. Sajnos en nem tudok portugalul, de most mar lehet, hogy megtanulok. Annyira megtetszett ott, hogy legszivesebben kikoltoznek, pedig korabban sosem voltam az a "del" rajongo. Na, persze valoszinuleg ez sosem fog megtortenni, de azert jo abrandozni rola. Tudom, hogy ott nem epp tejfel az elet, oket is megviselte/viseli meg mindig a valsag es igaz gyongyoru az orszag, de szerintem a mienk is. Engem ami lenyugozott az az, hogy mennyi energiaval tertem haza az emberek miatt. Gondoltam megosztom veletek is.
2017. márc. 9. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos h valasz a kerdesedre mert meg sose voltam portugaliaban de mas mediterran orszagaban igen es szerintem a sok napsutes teszi azt h joval kevesebb boldogtalan ember el ilyen helyeken, ezert is lehetnek nyitottabbak.
2017. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!