Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit szeretnél elérni az...

Te mit szeretnél elérni az életben?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én nem tudom, és hátha elrettentő, vagy pozitív példaként szolgálhat más életcélja.

2017. márc. 9. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a boldogságot


a szokásosakat am: család, ház, kocsi, gondtalan élet...


meg van pár speciális dolog, de ezek saját igények :)


24F

2017. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kössz
2017. márc. 9. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a lehető legtöbb élményt szeretném összegyűjteni és emellett beutazni a világ nagy részét.

Ezen kívül szeretem a munkám és ebben is szeretnék fejlődni, haladni. Nincsenek nagy karrierista törtetéseim, de még pár szint elválaszt az álompozíciómtól. Egyébként pedig csak simán szeretnék boldog és kiegyensúlyozott maradni. Ezek közül egyiket sem tartom megvalósíthatatlannak.

Család, ház, kocsi nekem nem életcél, nem akarunk a férjemmel gyereket, lakásra pedig amúgy is gyűjtünk éppen, autóra pedig nincs szükségünk jelen élethelyzetben.

2017. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig túl sok mindent szerettem volna és így egyre nagyobb csalódáként éltem meg, hogy nem megy.. Szóval mostmár "csak" egy saját ksi garzonlakást szeretnék és olyan életet, amivel annyit keresek, hogy elég ételt tudjak venni magamnak és időjárásnak megfelelő ruházatot. Autót, tvt, új telefont és hasonlókat már nem.
2017. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Az életem egy rakás szar, kilátástalanságok sorozata, a pszichiátriai gyógyszerek sem segítenek, szóval...egy kötél és egy szép, nagy akácfa összehangolt alkalmazása megoldaná minden bajom.
2017. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Mindent *-*

Gazdagság, kapcsolatok, konferenciák, üzletelés...amit csak pl. a Wall Street Farkasában látni lehet. :)

Nem ez az álom életem, de egyszerűbb mint olyan embereket találni, akik mellett boldog tudok lenni. :)

2017. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen megfelelő jövedelmem és egzisztenciám. Ez nem gazdagságot, de pénzügyi biztonságot, stabilitást jelent.

Tudjak sokat utazni, színházba járni, mozizni néha, kirándulni.

Tudjam a hobbijaimat is csinálni a munka mellett (írás, olvasás, filmezés, stb.)

Legyek sikeres a munkámban, ne csináljak nagy (értsd: gondot okozó, kijavíthatatlan) hibát, fejlődjek folyamatosan.

Legyenek barátaim és maradjon ilyen tökéletes a családom.

2017. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy jó csapatember, kellemes sporttárs és értékes játékos legyek- már amennyire ez kivetelezhető. :)


Szeretném elmondani magamról, hogy jó vagyok a párkapcsolatban, és van egy olyan munkám, amit szeretek, és élvezettel csinálom. Egyelőre ennyi, a többi meg majd alakul.

2017. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kössz
2017. márc. 9. 19:23
 10/11 anonim válasza:
férjez menni szerelemből és 4 gyerek
2017. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!