Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem irritál mikor egy...

Csak engem irritál mikor egy felnőtt nő extra vékony hangon köszön?

Figyelt kérdés
Tegnap is dohánybolban vártam a soromra, és egyszer csak idegesítő vékony hangon köszönt pénztáros 2 nyálas gyereknek. Komolyan hányinger elkapott. Volt nőmnek jól állt, aranyos volt, de ő max nekem játszotta a kislányt, tehát nem használta így napi szinten. Már szinte minden nap hallok egy ilyen idióta csajt, aki nem tud normálisan artikulálni, csak gyerek szinten beszélni. Az a gond, hogy nagy részének nem áll jól... 27/f

2017. márc. 11. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez senkinek nem all jol, szoval... amugy de, irrital.
2017. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor váltanak a nők ilyen vékony kedveskedő hangra ha egyáltalán nem találják vonzónak a másikat de megpróbálnak jófejnek tűnni.
2017. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg irritáló.
2017. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
járok sportolni, ott van egy lány, aki erőltetetten gyerekes, magas hangon, idiótán beszél. azt hiszi, aranyos, de csak kva idegesítő.
2017. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Rosszul vagyok Tőlük! 25/L
2017. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Tudod, nekem ilyen az EREDETI hangom. Olyan magas, vékony, mint egy ötévesé, és 22 vagyok. Ráadásul évek óta dohányzok, de ez nem változik, nem tudok mit kezdeni vele. Baromi jól esett olvasni a kérdésed :'(
2017. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vékony hangom van, abszolút megértelek, saját magamat is felkúrom vele általában, ezért inkább csak akkor beszélek ha kell :')
2017. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos a magas hang én szeretem :)
2017. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én max ha zavarban vagyok, vagy pl alig merek vmit megkérdezni, akkor változik el a hangom és nem tudatos.

De ezt másokon is észrevettem hogy ezért van náluk is

2017. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Tudod, nekem ilyen az EREDETI hangom. Olyan magas, vékony, mint egy ötévesé, és 22 vagyok. Ráadásul évek óta dohányzok, de ez nem változik, nem tudok mit kezdeni vele. Baromi jól esett olvasni a kérdésed :'("


Az teljesen más, ha valakinek alapból magas hangja van (észre lehet venni)! Egy lánynál, akinek az a természetes hangja, az irtó szexi, és aranyos. Itt azokról van szó, akik elváltoztatják a hangjukat/azokról, akik szeretnének olyan magas hangon beszélni (kislányosan)..

2017. márc. 18. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!