Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha egy lány...

Bruno11 kérdése:

Az normális, ha egy lány (vagy akár lehet fiú is) 20évesen még mindig a mesékért rajong? (részletesebben lent) 25F

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy néz egy rajzfilmet és ezt én furcsának találom. Félre értés ne essék! Hanem, hogy úgy látom, hogy belül még gyerek. Egy 10éveseknek való rajzfilmért rajong. Annak vannak kint poszterei a falon. Valamint kicsi gyerekeknek szóló képes mesekönyveket olvas az okos telefonján. Egyébként diszlexiás, lehet ebből fakad a dolog? Nincsenek barátai, nincs kivel lógjon szabadidejében, nehezen illeszkedik/ illeszkedne be egy mai fiatal társaságba. Az interneten keresztül ismertem meg találkoztam is vele. Ő egy 20 éves lány. A legtöbb dologra az élőtalálkozásnál jöttem rá. A kérdésem, az, hogy lehet valamilyen betegsége ez? Meg még az, hogy hogyan segítsek neki barátokat szerezni?

2017. márc. 13. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

A poszterezést csak a nagyon fanatikusak csinálják.

Egyébként nincs azzal baj ha olyat szeret aminek a gyerekek a célcsoportja, én többek közt nagyon szeretem az Oggy és a svábbogarakat, pedig 32F vagyok. :D

2017. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

" nehezen illeszkedik/ illeszkedne be egy mai fiatal társaságba."

Nem is muszáj beilleszkednie, nem mindenki egyforma, ha introvertált azzal nincs semmi baj. Sajnos sokan nem fogadják el h nem mindenki extrovertált, és ki akarják "gyógyítani" belőle.

2017. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Draga jó nagyapám még 75 évesen is minden áldott nap megnézte az esti mesét. Nagyon jó ember volt, és normális. Kedvence az a Gyurma-Gyurka volt. Sőt, élete végéig hálóingben, és hálósipkában aludt. Minden évben náluk nyaraltunk, és kisgyerekként eleinte sokat viccelődtünk rajta. Aztán megszoktuk.

Semmi baj nem volt vele, imádtuk.


Azzal a leánnyal sem hiszem, hogy ez miatt baj lenne.


A férjem is diszlexiás, ami annyit tesz a mindennapokban, hogy nagyon lassan olvas, tehát ha pl nézünk egy filmet, a feliratot automatikusan felolvas neki. (Már akkor is, ha éppen nincs is ott. )

2017. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező is írta, hogy nem az a fura, hogy valaki felnőttként is néz mesét. Én is szoktam, közel a 40-hez :)

De ez a lány azért ennél többet foglalkozik a mesékkel. Sokkal többet.

Nekem fura kicsit, hogy ennyire csak a mesékkel foglalkozik. De lehet, hogy csak nem talált mást, amivel kitölthetné az idejét, mivel írod, hogy barátai nincsenek. De azért szerintem egy felnőtt ennél lehetne sokoldalúbb. Sokféle szabadidős lehetőség van.

2017. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha mesét olvas, néz valaki, de ha a fejlődése megáll az igenis gond. Én alapból mindig fejletlenebb voltam a kortársaimnál és rengeteg bajom volt belőle. Tanulás ügyileg gyengébb voltam, fősulira is csak 24 évesen kerültem be. Bizonyos dolgokat nem bírtam megcsinálni, pl. féltem dokihoz menni. Munkahelyen gyakran sírtam ha gond volt. Nehezen fogadtak el, szinte csak otthon voltam. Az embernek van egy normális fejlődési folyamata, ha az megáll igenis rengeteg gondot okozhat az illetőnek.
2017. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van sok zárkózott furább emberke nem úgy jött nekik össze az élet lehet neki a középiskola ,kritizálták bántották nem magabiztos.Ebbe menekült itt jól érzi magát nem kritizálják ez külőső szemmel fura.Esetleg vidd magaddal egy kedvesebb társaságba ahol nem ítélkeznek és kibontakozhat nem a mese szeretetére gondolok hanem a mindennapi dolgokkal kapcsolatban beszélgessen stb :) rendes hogy segítesz neki hisz neten ismerted meg le is tojhatnád mi van vele ..
2017. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Ahogy látom az első három válaszoló nem teljesen értette meg mit akarok mondani(lehet túl röviden írtam. De azért köszönöm a ti válaszotokat is. Az 4. 5. 6. választ nagyon köszönöm, nagyon hasznosak számomra.
2017. márc. 13. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazán rendes tőled,hogy próbálsz neki segíteni,ahelyett,hogy bolondnak néznéd és azonnal elutasítanád! :)

A kérdésedre válaszolva,szerintem lehet hozzá köze a diszlexiának,én is megállapítottam,hogy mindkét ismerősöm aki diszlexiás hasonlóképpen "visszamaradt" bár ez elég csúnya szó és nem is biztos,hogy ez a megfelelő de gondolom érted mire gondolok.

Én is imádom a meséket,de poszter,gyerekeknek szóló mesekönyv olvasás...mindenképpen furcsa.

Barátokat szerezni nem hiszem,hogy tudsz neki esetleg ha neked van egy baráti társaságod és ők elfogadják őt.

2017. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!