Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kést szeretnék felvinni az...

Kést szeretnék felvinni az iskolába, ugyanis egy csorda "barát" (tényleg barátaim) pár hónapja folyton elszedegetik a telefonomat, és nem tudom ellene mit tenni, legközelebb ha elveszik megértenék, hogy nem vicces nekem. Megérné?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja folyamatosan elszedik a telefonomat, eddig bevállt az, hogy egy nagyon bonyolult kódot adtam meg, de most egy videót akartam megmutatni két IGAZI barátomnak, amikor az egyik baszogató csak úgy kikapta a kezemből, miközben a többiek azt üvöltözték neki, hogy "NÉZD MEG AZ ÜZENETEIT!!" én meg nem bírtam már tovább, nekimentem a csávónak, és ahogy ütöttem, lerepült a kezemről az óra a betonra... Gondolom mondanom sem kell, mi történt.

Szóltam az osztályfőnökömnek, majd holnap intézkedni fog, de az órámat ki fogják fizetni mert vadonat új (alig 1 hónapos)



2017. márc. 13. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval legközelebb nem megvered, hanem megkéseled. Micsoda logika!!!


És ha telefont nem vinnél??? Összedőlne a világ?

2017. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
te tenyleg azt hiszed hogy ki fogjak fizetni az oradat? :)
2017. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Muszáj vinni, mivel így érnek el a szüleim, ha valami gáz van. Egyszer nem vittem, akkor anyum nagyon aggódott. Mellesleg, jó hogy "megvered" de ez nem olyan egyszerű, ha többen vannak és erősebbek is.
2017. márc. 13. 15:35
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Muszáj vinni, mivel így érnek el a szüleim,"


Akkor meg ne vedd elő. Probléma megoldva.

2017. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
ha kest viszel az iskolaba abbol nagyon komoly rendorsegi ugyed is lehet.
2017. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Erre a helyzetre aligha jelent megoldást a kés. Ha megszúrod vele, te tuti börtönbe kerülsz, mindegy mi volt az előzménye.

A 8cm feletti pengehosszú kést magadnál nem tarthatod közterületen se, pláne suliban bent nem. Ha csak nálad van, az már önmagában szabálysértés, még ha nem is fenyegettél vele senkit akkor is.

És vegyük a legrosszabb esetet, ha elveszik tőled és a te késeddel szúrnak meg.

Erről a tervről még melegében tegyél le.

Itt nálunk az Alföldön azt mondták, hogy a kocsmába csak a gyáva ember visz bicskát.

Mást kell erre a helyzetre kitalálnod, pl. jelezd a szüleidnek, of-nak, vagy a suli igazgatónak. Olyan nincs, hogy nem tesznek semmit, mert akkor az állásukkal játszanak.

2017. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt tettem, anyukámnak majd amint hazajön elmondom, ha nem fizetik ki akkor meg megyek a hivatalra vagy a rosszabb eset hogy apum megy fel. Ez már nem játék.
2017. márc. 13. 15:45
 8/21 anonim ***** válasza:
Itt azért bajok vannak a "barát" definíció értelmezésével.
2017. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Lehetsz vagy 12 eves.. ennyi esszel.. Majd apud felmegy?? Ez lesz a rosszabb eset? A masik rosszabb, meg ha majd apadat veri ossze a tobbi apuka? :D
2017. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Haver, te verekedtel, milyen alapon kellene nekik fizetni, gondolkodj mar!
2017. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!