Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miert van hogy nem tudom...

Az miert van hogy nem tudom mikor mit kellene érezni?

Figyelt kérdés

Ha nincsenek fizikai tünetek ( sírás, nevetés, remegés, szapora pulzus) akkor nem szoktam érezni semmit szinte. Sokszor csak ürességet, unalmat, fusztraciot.

Azt hogy kit utalok meg kit szeretek azt gondolati szinten beszelem meg magammal az alapjan hogy viselkedik velem, szimpi e.

Ha valakinek gondja van(rokonoknak is) az hidegen hagy, ha temetés van a szomszédba vagy kórházba haldokló embereket lattam azok se mozgattak meg nagyon. Tudom hogy rossz nékik.

Nem tudom milyen a szerelem pedig volt mar baratom. Azt hittem hogy szerelmes vagyok de a szakítás után nem kezdtem el különöset érezni. Csak szánalmat. És azert készültem ki mert nem birtam felfogni hogy ez történik velem, ilyet tesznek.

Gyerekkoromba meg kozepsuliba sokat piszkáltak meg bántottak. Csaladon belul is sok balhé volt de túlzottan nem érdekelt. Az emberek meg mindig atneznek rajtam. Régen sokat sírtam, konnyu volt megbántani. Sokmindenkibe csalódtam már.

L


2017. márc. 13. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy te véletlenül INTJ? Mert eléggé ismerős nekem, amiket írtál?

34F

2017. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az mi lenne? Eltudod mondani röviden?
2017. márc. 13. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy személyiségtípus. Eléggé ritka, különc típus, főleg a nők között, így ha ilyennek születik az ember nem csoda ha nem érzi magát normálisnak. De megvannak az előnyei is. Keress rá, és olvasd el a jellemzését, hátha magadra ismersz. Nekem sokat segített az önismeretben.
2017. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!