Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholista leszek?

Alkoholista leszek?

Figyelt kérdés

Minden úgy indult, hogy egy barátom nagyon megbántott, én lefogytam 15 kilót, anorexiás voltam és bulémiás, majd megfenyegettek, hogy kórházba visznek, és ott megtömnek, stb. Lassan rá kellett állnom az emberi étkezésre, a normálisra, s ez annyira függőségemmé vált, hogy bing eatingekete csaptam (túlevés), s tudtam, hogy rossz vége lesz. Ebbe menekültem, és tudtam, hogy nagyon kövér leszek.


Jelenleg húsz kilót szedtem vissza (heti 1-2 feljön), a bing eatinget abbahagytam, utálom magam, undorodom ettől a testtől, mindenki mondja, "hogy meghíztam"? holott előtte vékony voltam. Túlsúlyossá váltam. Körülbelül a bulémia alatt kezdtem el inni (többnyire bort, de ha egyedül vagyok, bármi mást is.) Van itthon sokféle italunk, még az sem feltűnő,ha egy teljes üveg fogyna el, házi bor és házipálinka. Mikor hazajövök, már csak úgy tudok tanulni, ha ittam egy kispohár bort (néha likőrt is). Ha egyedül vagyok reggel, suli előtt is szoktam, de csak keveset. Arra jöttem rá, hogy nem vagyok képes itthon nem összeomlani és depressziózni, ha nem iszom. Olyankor tudok nevetni.


Nincsenek barátaim, és nem látok magamnak semmi bíztató jövőt. Tizennyolc éves vagyok.



#anorexia #bulímia #bing eating
2017. márc. 13. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha anorexiás voltál, és arra híztál 15-20 kilót, az még mindig semmi. Tök átlagos súly.
2017. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem leszel alkoholista.

Szerintem csak mostanában nagyon sok stressz ért, azért volt ez az anorexia-bulíma, aztán anorexia helyett jött az alkohol, hogy ellazulj a stress miatt, ismét.

Csak próbálgatod a határaidat. :)

2017. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik függőségből a másikba .. Igen. Az az alkoholista, akinek a normális életviteléhez kell a pia.


Nézd, mindkét dolog ugyanannak a kivetülése: terapeutához menj, amíg még megállítható a folyamat!

2017. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es, honnan tudod, hogy milyen sulyban van most? Az anorexia nem a sulytol, hanem a gondolkodastol fugg.

Kerdezö! Szivesen beszelgetek veled, en is anorexiabol gyogyulok. Irj nyugodtan privit!

2017. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad van valami lappangó, feltáratlan súlyos lelki zavar, azért is csúsztál bele ilyenekbe, hogy anorexia meg alkeszkedés. Egy nagyon jó terapeuta tudna segíteni neked, mindenképp kutass fel egy megbízható szakembert.
2017. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!