Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A soproni sör miért fest...

A soproni sör miért fest ilyen igénytelen képet a magyarokról a reklámjaiban? (a reklámban kövér, elhízott, állandóan csak zabáló, ápolatlan, nagy hajú emberek láthatók)

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de nekem sem tetszik.. Megcukrozzuk a szalonnás tésztát, izzadva, hájasan kergetjük a leölni kívánt malacot, teleb...szuk paprikával az alapból túl fűszeres kaját.. Csupa olyan dologra tesznek rá még egy lapáttal ami ideje múlt és túl kéne lépni rajtuk.
2017. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
71%
Ismerik a célközönséget :)
2017. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A kreatívok az elefántcsonttoronyból így képzelik el az átlag vidékit.

Mondjuk én eleve nem szeretem a soproni sört. :/

2017. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

hollófernyiges


:D

2017. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem "képest fest a magyarokról", hanem a célközönsége felé pozicionálja a terméket, mert így tudja az eladásokat kimaxolni.
2017. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert ilyen pallerok isszák a sörnek nevezett mosogatólevüket...
2017. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Inkább ilyen emberekkel reklámozzák, mint ecsetfejű lila napszemüveges sztreccsfarmeres hülyegyerekekkel. :)
2017. ápr. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!