Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a férfiak vagy a...

Szerintetek a férfiak vagy a nők találják fel könnyebben magukat elköltözéskor?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, miből, de most ezen kezdtem el gondolkozni. Adott egy mondjuk 25 éves férfi és egy azonos korú nő, akik úgy indulnak neki az életnek, hogy a szülőktől kvázi nem vettek át semmit, és egyébként is ezek az életképtelen típusok. Nincs párjuk, teljesen egyedül elköltöznek albérletbe. (természetesen mert muszáj, ha életképtelenek, akkor maguktól tuti nem tennék :D)


Az is lehet, hogy nincs különbség, és mind a két nem vért izzad, mire belerázódnak a házimunkába, nem tudom.

Ezért érdekel mások véleménye is, esetleg saját tapasztalat.


2017. márc. 14. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Vért izzadni egy mosogatásba? Az azért kemény.


Főzni nem könnyű, legalábbis jót nem, különben nem létezne a séf szakma. De valamit lehet kotyvasztani vagy rendelni.

2017. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
végülis a mosogatás igen, az talán mindenkinek megy, de inkább ilyenre gondoltam én is, mint a főzés, mosás(mennyi mosópor, öblítő kell stb.) :D
2017. márc. 14. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem közel azonos lenne a boldogulásuk, talán a nőnek adnék egy hajszálnyi előnyt a sztereotípiák miatt. Szerintem könnyebben beletörődik az új feladataiba, mint mondjuk az a férfi aki úgy élt hogy anyuci mos főz takarít az egész családra mert a nőnek az a dolga.
2017. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Szerintem totálisan egyénfüggő, hogy melyik nem állná meg jobban a helyét a témában. Mind a két nemnem vannak életrevalóbb és életképtelenebb képviselői is.

Ha valaki besegít otthon a házimunkában akkor szerintem annak elköltözés után sem lehetnek hatalmas problémái az ilyesmivel, esetleg a főzéssel. Ahhoz valóban kell tudás és rutin is. Persze csak akkor ha finomat akar enni az ember. Máskülönben lehet olyat is főzni ami csak úgy "elmegy" kategória.

2017. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pff... én sem csináltam otthon semmit nőként, de el tudtam olvasni a dobozok oldalát.


És tartom magam annyira intelligensnek, hogy egy mosás elindítása ne okozzon gondot. Le sem álltam gondolkozni rajta.


Az ilyet az nem tudja, aki nem akarja.

2017. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!