Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy olyan szomorúan nézek magam elé?

Figyelt kérdés

Ha csak bámulok a buszon, akkor mindig megkapom h olyan világfájdalmas az arcom :DD

Mit tehetnék ellene? Pedig nincs nagy bajom, és lehet h perpillanat nem gondolok semmi rosszra :d

21L



2017. márc. 14. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem majdnem minden nap megkérdezi valaki, hogy most miért néztem rá ilyen csúnyán. Pedig nem néztem sehogy. :D

Azt szoktam felelni, hogy nem direkt csinálom, ilyen arccal születtem.

2017. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért? mert ők így látják.

Ilyenkor mosolyogj és mond el, hogy nincs semmi baj.

2017. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dettó. Ha csak bambulok magam elé, akkor vagy "de szomorú" vagyok, vagy "de elgondolkoztam". Pedig általában azon töprengek ilyenkor, hogy mit kellene enni vacsorára...

Mit lehet ellene tenni? Miért kellene bármit is tenni ellene? :D

2017. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez :D

De ha mosolyogva ülök, akkor hirtelen idegbeteg lettem :DDD

2017. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Nézd meg a szemedet, nem lefelé áll egy kicsit a külső szemzugod? Arra szokták mondani, hogy szomorú tekintet, de egy csomó embernek természetesen olyan.

Nekem meg azt mondták mindig gyerekkoromban, hogy ijedten nézek, pedig csak nagy a szemem.

2017. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!