Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez nagyon nagyon...

Szerintetek ez nagyon nagyon nagyon undorító, vagy elfogadhat valaki így?

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük ott, hogy lány vagyok..És van egy elég gusztustalan problémám. Mégpedig az, hogy szőrösebb vagyok az átlagnál, vagyis lehet, hogy nem vagyok szőrösebb, csak jobban látszik, mint más lányokon, mert nagyon fehér a bőröm, a szőrzetem meg sötét színű. És eléggé látszik a hátamon, a derekamon is, még a hasamnál is..És magamnak nem érem el a hátamnál, hogy pl. ki tudjam szőkíteni vagy le tudjam gyantázni, meg amúgy hogy őszinte legyek, nem repestek a gondolattól, hogy életem hátralévő részében 2-3 hetente járjak kozmetikushoz a hátamat gyantáztatni...

És eddig még sosem volt barátom, pedig már nagykorú vagyok, csak épp emiatt nem mertem senkivel sem ismerkedni, mert féltem, hogy elundorodnak tőlem emiatt..

És amúgy még mielőtt valaki megkérdezné, igen, voltam endokrinológián is ezzel és azt mondták, nincs semmilyen hormonális elváltozásom, szóval genetikailag ilyen vagyok és nem lehet vele mit csinálni, max fogamzásgátlót szedhetnék, ami TALÁN egy kicsit javítana a helyzeten, de arra meg nincs pénzem és a szüleim amúgy se engednék, hogy szedjem..Meg hiába szedném, ha abba kellene hagynom, mert pl. a barátom gyereket akarna, újra előjönnének a szőrök és megtudná, hogy...ilyen vagyok és félek, arra gondolna, hogy a gyerekünk is, ha lány lesz, örökli ezt a dolgot tőlem és nem akarna ilyen elcseszett gyereket, ezért inkább otthagyna...

Szóval kb ennyi. Szerintetek van olyan fiú, aki elfogadna így?..


2017. márc. 14. 21:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
29%
Van olyan hely, ahol kiégetik egyszer, s mindenkorra. Hajrá.
2017. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. :)
2017. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Gyűjts lézeres szőrtelenítésre!


Amúgy van olyan lány ismerősöm az egyetemen, aki szintén szőrös még a hátán is, de a vőlegényét nem zavarja. :) Mondjuk ehhez az is kellett, hogy ne a sarokban begubózva, a szőrzete miatt elbátortalanodva várja, hogy valakinek megakadjon rajta a tekintete.

2017. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Azért lássuk be, a sok szőr nem éppen vonzó. De van kiút.
2017. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
A fogamzásgátlótól nem leszel kevésbé szőrös... Sajnálom...
2017. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy te jobban tudod, mint AZ orvos ://
2017. márc. 15. 00:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ténylegesen mennyire látszik. Ismerek olyan lányt, akinek sötét a szőre, de valahogy természetesen hat az egész és sosem volt emiatt problémája a társkereséssel. Mutatsz képet, hogy mennyire vészes a helyzet?
2017. márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne bombázd hormonokkal a tested emiatt! Következményei lesznek.


Lézerrel eltüntethetőek véglegesen a problémás helyekről.


Illetve vizsgáltasd ki magad szakorvosokkal, hogy ez csak esztétikai probléma vagy pajzsmirigy-gond, pcos, esetleg endometriózis-e? Mindnek lehet ez tünete. Ha minden lelet negatív, akkor irány a lézeres, végleges szőrtelenítés és kész.

2017. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok én is :`(
2017. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv sorstárs! Ugyanezzel a problémával küzdök,mint te. Világos bőr,erős és sötét színű szőrzet és mindenhol. Epilátorozás nem ér nálam semmit.2-3 nap múlva újra ugyanott tartok... Én is voltam endokrinológusnál és szintén nem találtak semmit ami okozhatná,úgy hogy marad nálam is a genetika....

Én a Dees otthoni IPL-re gondoltam vagy esetleg tényleg gyűjtök lézeres szőrtelenítésre.

2017. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!