Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezhetem ezt?

Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy kis cuki állatot akkor nem az jön le hogy mennyire cuki, hanem hogy ha szegényemet bántaná valami álltakínzó vagy akárki elég durván... Persze ne tessék félre érteni nem akarom őket bántani... De a nagy állatkora nem érzem ezt (mert mondjuk azok azért nem érzik meg annyira az ilyet, mint egy kiskutya. Az befojásolhatja hogy régebben, kb azóta mióta ez nálam kezdődött, láttam egy videót a híradóban amikor egy cigány egy kiskutyát megkésel, majd szétver egy fával. Ezt ugye a híradóban adták le, youtube-on fent is van. Na szóval kinek mi a véleménye, mi okozhatja, lehet ennek e köze, meg valahogy le tudnák e jönni a témáról esetleg. A válaszokat előre is köszi!

2017. márc. 14. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lenne,ha egyszerűen nem foglalkoznál ezzel a témával,s idők múlva,már csak rossz emlék lesz :)
2017. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!