Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek, akik rosszind...

Azok az emberek, akik rosszindulatúan irigyek a fiatalokra, a saját gyerekeikkel is így vannak?

Figyelt kérdés
Én például gyárban dolgoztam húszas éveim elején, és a 20-30 évvel idősebb munkatársak néha elég egyértelműen az életkorom miatt szívattak, és tettek is rá megjegyzéseket. Közben azt konkrétan tudtam, hogy némelyiküknek hozzám hasonló korú fia van, vagy pedig még fiatalabb. Az elképzelhető, hogy az ilyenek a saját gyerekeikre is irigyek? Mintha régebben itt olvastam volna olyan esetet, hogy valaki kiíratta a gyerekét a gimnáziumból, mert túl jól tanult, és nehogy már okosabb legyen nála, meg többre vigye. Szerintetek?
2017. márc. 15. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg igen.
2017. márc. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján igen.
2017. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Esetleg tudná írni a tapasztalatokról?
2017. márc. 15. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kollégám 50-55 között lehetett. Pályakezdő voltam ezért próbáltam odatenni magam szóval gyakori volt hogy dicséretet kaptam a főnöktől vagy kollégáktól. Ő nem szólt semmit de igazából nem zavart ameddig egyszer nem hallottam ahogy kibeszél az egyik kollégának hogy persze xy biztos nagyon bénán dolgozik csak azért dicsérik mert szép két szeme van meg feszes. Ezek után több kisebb beszólása is volt a fiatalabb kollégákra. Anyukámék ismerik a családot is kiderült hogy egész gyerekkorukba elnyomta mind2 gyerekét, nem engedte hogy normálisan öltözködjenek,a lánynak mindig levágatta kiskorába a haját, a fiú valami művészi szakra akart menni de kitalálta hogy mivel a férjének sincs diplomája ezért a fiúnak se kell mert hogy egy férfi végezzen fizikai munkát.
2017. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
A szülők általában próbálják kihozni a gyerekükből azt ami nekik nem sikerült. Ha szívatnak akkor lehet hogy csak poénból teszik. De olyan is van amikor a fiatalnak túl nagy az egója és megpróbálják viszafogni.
2017. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szívatnak akkor lehet hogy csak poénból teszik."


Igen,csak először legyenek vele tisztában,hogy ez csak nekik poén a legtöbb esetben.Aztán lehet szidni a "mai fiatalságot" amiért olyan buták,hogy még a poént se értik.

2017. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem pont a te példádhoz kapcsolódik, csak a fő kérdésről ugrott be, hogy nagyon sok olyan embert ismerek, akik úgy általában rossz véleménnyel vannak a fiatalabb korosztályról, kivéve persze a saját gyerekét/gyerekeiket. Mert ő aztán nem olyan, ő jó fiú/jó kislány.
2017. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

Csak tudnám miért van ez így. Ez jó túlélési taktika lenne-ja nem.

Valaki fizet neki érte-ja nem.


Akkor marad az emberi viselkedés 3. mozgatórugója a demagóg f@&#ság.


Aki nem a régi szép időkben született, az nem is régi szép ember. Hol a sör <-- NA ENNYI FOGALMUK VAN A VILÁGRÓL.

2017. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!