Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy ne rémissze...

Mit tehetnék, hogy ne rémisszenek meg a beszélgetések?

Figyelt kérdés

Rettegek az iskolában, főleg fakultációs órákon, mert olyankor az a pár barátom sincs velem, akikkel alapból lenni szoktam, és más osztályokból is vannak ott emberek.

Már a legapróbb kontaktus is a fakt-tanárral elképesztően megijeszt. Jó fej a tanár, éppen ezért próbál néha engem is belevinni a beszélgetésbe, véleménykifejtésbe (média fakt), de nem tudom miért nem vette eddig észre, hogy ez nekem kellemetlen!?

Legutóbbi óra elején teljesen random megkérdezte, hogy nem-e láttam valami jó filmet, amire nagy nehezen válaszoltam és kb 2 mondatos beszélgetés zajlott le közöttünk. Nem tudom miért, de rettenetesen kínosnak éreztem, mert nem voltam rá felkészülve. Igazából semmi extra nem történt, de szinte sokkolt ez a dolog.. Annyira, hogy este vagdostam magam emiatt és órákig nem tudtam elaludni, ma is nagyon kínosan éreztem magam, miközben tudom, hogy már senki sem emlékszik arra sem, hogy volt óránk...


17/F


2017. márc. 17. 18:50
 1/4 Molyember ***** válasza:
Lehet, hogy egy pszichológus hasznos lenne, ha van rá pénzetek.
2017. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy ember...

Ezért vagdosod magad ?

Ha egyszer egy csaj majd lepattint, akkor levágod egy ujjad, vagy mi ?!

Ezt sürgősen fejezd be, mert egy hibbant felnőtt lesz belőled később.

Keress valami segítséget, vagy beszélj a szüleiddel.

2017. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt még megértem, hogy kínosan érezted magad és kellemetlenül hatott rád az a kérdés, de hogy ezért vagdostad magad az számomra felfoghatatlan...Tényleg szükséged van szakember segítségére.
2017. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leghatékonyabb módszer az, ha beszélgetsz, beszélgetsz, beszélgetsz...egyszer csak rájössz, hogy már nem is tudod, te voltál az a fickó egyáltalán, aki megrémült a beszélgetésektől, vagy csak olvastad valahol...


Ne próbáld ki.


Csináld.

2017. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!