Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az valami betegség, ha valakit...

Az valami betegség, ha valakit csak egy szűk témakör érdekel és az egész életében kb. mindent a köré épít?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy mondjuk tegyük fel példaként, hogy egy embert a csillagászat már gyerekkora óta érdekli, és az összes szabad idejét azzal tölti, hogy csillagászatról szóló könyveket olvas, dokumentumfilmeket néz, tanul, Jegyzeteket írogat csak úgy magának. Más témákkal nem szívesen foglalkozik, nincs más hobbija.


A csillagászat csak egy példa volt, nem szeretném leírni, hogy valójában mi az én témaköröm, mert eléggé jellegzetes, és lehet, hogy valaki felismerne.


2017. márc. 21. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Hacsak nem fura az a témakör, mint mondjuk a vámpírság, vagy ilyesmi.
2017. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérdés, kinek mi a fura. A témakör olyasmi, amit általános iskolában és gimiben is viszonylag részletesen tanulunk az iskolában.
2017. márc. 21. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt úgy hívják szenvedély, elég jó dolog

nicola tesla egy kiváló példája e birtolásának

2017. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de az normális, hogy másról nem is nagyon van kedvem senkivel beszélgetni?
2017. márc. 21. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem betegség. Az autistákra viszont gyakran jellemző, az viszont más tünetekkel is jár azon kívül, hogy valami nagyon érdekel :)
2017. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat azert a kornyezeted egeszsegere (idegallapotara) nem igen lehet jo hatassal, ha masrol nem is tudsz beszelni. Szerintem. Engem az oruletbe kergetnel. Biztos tudsz nagyon erdekes dolgokat, amiket ugy neha elhallgat az ember, meg tok jo, de allandoan.... a falra masznek.

Nekem eleg szeles az erdeklodesi korom, nagyjabol mindenhez hozza tudok szolni. Unalmas lennel.

Bocsi.

2017. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

inkább 1 dologban legyél profi, mint 100 dologban kókler. Azokból van így is épp elég.


Nem, nem betegség.

2017. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!