Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan közeledjek egy introver...

Hogyan közeledjek egy introvertált fiúhoz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nekem tetszik, de nem nagyon ismerem és nagyon visszahuzodo és nem beszédes és elsőnek raszeretnek írni hogy ne legyen neki nagyon kellemetlen. Tulajdonképpen akkor az a kérdésem hogy hogyan írjak rá egy introventalt fiúra?

2017. márc. 22. 19:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásomért a *rá szeretnék
2017. márc. 22. 20:02
 2/10 anonim válasza:

Írj rá bármit, amit szeretnél. Légy vele kedves és figyelmes. :)

Én is introvertált vagyok, extrovertáltabb emberekkel nem nagyon szoktam beszélni, de ha kedvesek és foglalkoznak velem, akkor Én is úgy viszonyulok hozzájuk:)

2017. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy, mint akárki másra.
2017. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem nyuszi ez gecc, hogy kikapcsolja a netet, ha ráírnak..

Persze, ne a melleidről küldj neki először képet, és nyugtasd meg, hogy nem szívatásból írsz rá, hanem mert megszeretnéd ismerni.

2017. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy, mintha bárki másnak írnál.

Attól, hogy valaki introvertált az nem jelenti azt, hogy másként kell vele bánni.

Sőt, az kifejezetten kellemetlen (legalábbis számomra), elég fura lenne...


De viszont azért ne legyél vele túl közvetlen, aki visszahúzódóbb, az lassabban nyílik meg.

Ne legyél tegyél fel neki pl. indiszkrét kérdéseket.

Illetve minden mondatot sem kell 3-4 szmájlival zárni.

Aki kevésbé kommunikatív nem biztos, hogy örül az emotikon áradatnak. (Legalábbis én magamból indultam ki.)


Először próbálj pár szót magadról írni, utána kérdezz tőle is.


Lehet, hogy élőben keveset beszél, de írásban kommunikatívabb.

Javaslom, hogy ne eldöntendő, hanem kifejtős kérdésekkel próbálkozz.



Röviden így ennyi jutott eszembe.

2017. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én introvertált lány vagyok, ez annyiban mutatkozik meg, hogy kezdeményezni nem szeretek.

Viszont ha valaki bátor és megteszi az első lépést helyettem, akkor kifejezetten örülök, mert utálom a magányt.

És ne feledd: egy introvertált emberre csak addig lehet ráfogni ezt a jelzőt, amíg fel nem fedi, hogy milyen igazából.

Lehet, hogy belül sokkal élénkebb, mint hiszed, csak ezt nem dörgöli minden második ember orra alá.

2017. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még jöjjenek válaszok, kérlek
2017. márc. 24. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszélj szívből. Megakarod ismerni. Ennek van egy oka.

"Szia. [konfrontáció ha nem tudja ki vagy]( pl: fizika fakton láttalak), [kapcsolatfelvétel oka]( pl: láttam belőled, hogy nem vagy egy páwacica, mint többi faktos, ezért szeretnélek megismerni.)"

2017. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat és utolsó, hogy az a baj hogy gimibe járunk és o idősebb nálam 3 évvel, de ismer
2017. márc. 24. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz a csendességgel. Beszélj vele normálisan. Kezeld úgy, mint a többi embert. Ne sürgesd, ne erőltesd. Lehet először nem fog sokat írni. Idő kell hozzá, sok idő. Legalábbis nálam így van. :)
2017. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!