Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy srác az ismerősi körömből...

Egy srác az ismerősi körömből gyanúsan búza. Jófej. Fiatal. Nyitott. Hogyan lehet tőle megkérdezni, hogy az e? Elsősorban meleg fiatalok válaszát várom.

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez téged miért érdekel? Pláne ha szerinted "gyanúsan búza", nem pedig "úgy gondolod, hogy meleg", akkor főleg miért foglalkoztat?

Legegyszerűbb máskülönben félrevonni é megkérdezni, hogy "figyu, nem akarod indiszkrét lenni, de te meleg vagy?"

2017. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert sok buza viccet mesélünk, sokat használjuk vicces összefüggésben ezt a jelenséget. Nyilván az ember nem akar lemondani arról hogy nevessen a homoszexualitáson. Ha tisztázzuk hogy ő meleg,és mi nem vagyunk homofobok, illetve ezzel együtt szeretjük, akkor ezt követően nyugodtan mehet a viccelődés. Ez így érthető? Meg ettől függetlenül is jó tudni. Amugy köszi a konkrét tippet.
2017. márc. 22. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha meleg, akkor is kellemesebb mindenkinek úgy hogy ti erről nem tudtok, és őt nem hinném hogy sérti az ilyen vicc, bár te vagy vele sokat, te tudod.
2017. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A tipp nem a legjobb mert a sok buza viccektol lehetséges hogy azt gondolja hogy kissé homofóbok vagytok ezért inkább nem válalja fel . Ha komolyan csak azert vagy kivancsi hogy meleg e akkor inkab tudasd vele hogy nem gond hogy meleg pl ugy hogy valahogy beszelni kezdtek egy picit komolyabban a melegsegrol a haverokkal es hogy szerinted nincs semmi bajod ha valaki meleg de azért a buza vicceket azokat jo mondani vagy halgatni :) Remélem segithettem valahogy :) És pacsi mert nem vagy homofob és törödsz a barátaiddal (a leirtak alapján)
2017. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sose gondoltam, és vettem magamra amikor ezzel poénkodtak :D Ha megtapasztalnák rájönnének, h annyira nem is poén :)
2017. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!