Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van aki nem tud választ...

Más is van aki nem tud választani a sok lehetőség közül és az a vége hogy nem választ semmit?

Figyelt kérdés

Van ismerősöm több is akik mindenre azt mondják, hogy ez van , nincs más, hát ezt csinálja.

Nekem sok mindenre lenne lehetőségem de a sok dolog közül mindig a legjobbat akarom választani vagy elkezdeni de előre nem lehet megmondani melyik lesz majd a jobb hosszútávon. így aztán csak halogatom és inkább nem választok, nem kezdek bele semmibe, nehogy aztán az rossznak bizonyuljon. Munkában, vállalkozásban, párválasztásban is ugyanez. Már nagyon zavar, csak mennek el az évek és semmit nem teszek.


2017. márc. 22. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyire nálam nem durva. Amúgy fiatalabb koromban én sem tudtam dönteni egy csomó mindenben (főleg, ha nem volt egyértelműen jobb), ilyenkor feldobok egy pénzérmét. Egy csomószor, amúgy úgy döntök, mikor megvan az eredmény, hogy mégsem azt szeretném, mint ami kijött. A lényeg az, hogy ha döntés helyzetbe kerülsz, akkor dobod és döntesz. Egyszer ér megváltoztatni a döntést többször nem. Nekem működött, próbáld ki te is.
2017. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak a továbbtanulással volt ez.
2017. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!