Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés
Senkivel nem tudok beszélgetni,mert semmi mondanivalóm nincs.Pedig próbálok,és nagyon hamar kifogy a mondanivalóm,semmihez nem tudok hozzászólni,mindenki azt mondja milyen unalmas vagyok.Barátaim nincsenek,mert ilyen szótlan vagyok.Interneten is megmondták már ezerszer,hogy nagyon unalmas vagyok,a beszélgetéseknek nagyon hamar vége szokott lenni...Semmi témám,semmi nem érdekel,leírhatatlan milyen unalmas vagyok.Hogyan tudnék ezen változtatni?
2017. márc. 23. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban változtass a hozzá állásodon és ne becsüld alá magad!

Másodszor meg sz*rd le hogy mások mit gondolnak rólag éld úgy az életed ahogy te azt jónak látod és ahogy szereted ne mások itélete határozza meg hogy milyen ember vagy mert akkor sosem lehetsz igazán boldog ha másoknak szeretnél megfelelni!

Harmadszor találj magadnak valami hobbit és akkor találsz majd olyan embereket akiket szinte érdekel az a dolog és máris van miről beszélni!

Negyedszer hány éves?

2017. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kéne tudni infókat rólad, hogy tanácsokat adhassunk
2017. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nincs hobbim és nem érdekel semmi.Nincs mit tudnotok rólam,velem képtelenség beszélgetni.Nem tudok mit írni...
2017. márc. 24. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
kezdetnek elég lenne ha megmondanád hogy hány éves vagy és hogy fiú vagy lány hogy legyen valami kiindulási alap! Mert ez így nagyon nem jó hogy halálod előtt elásod magad! Én elmondom neked hogy 27 éves közmunkás férfi vagyok!
2017. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na jó: szavaidból azt veszem ki, hogy kezdhetjük ott, hogy szeretnél vàltoztatni példàul azon, hogy nem érdekel semmi. Tehàt jól jönne, egy érdeklödési kör. Vajon mi àllna közelebb hozzàd? Milyen dolgokra csillan fel a szemed? Filmek, könyvek, sportok, utazàsok, tànc, zene,...
2017. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Zenében csak az RTM-et szeretem,filmek közül pedig csak a trancsírozás,hulladarabolásos cuccokat szeretem,bár olyat nehéz találni.Más érdeklődési kör nincs,ilyeneket szoktam csak nézni,de nem beszélek erről senkinek,még a végén betegnek tartanak.A zenéről meg nincs mit mondani,hallgatni kell,nem pedig beszélni róla.Ezeken kívül semmi nem érdekel.
2017. márc. 25. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy depressziós vagy?
2017. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok az.Én mindig is ilyen voltam,sosem tudtam beszélgetni senkivel.
2017. márc. 25. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig most itt beszélgetsz velem. :-) lehet, hogy az elöadàs módoddal van valami gond. Túl lassan, vagy túl gyorsan, vagy túl halkan beszélsz? Abból indulok ki, hogy egyesek a festék szàradàsàt is izgalmasan tudjàl elöadni. Mondd màr el az alapinfóidat is, fiú, làny, hàny éves.
2017. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Az olvasottak alapján feltételezem hogy te egy önsajnáltatós 14-15 éves csaj lehetsz! Akinek minden vágya hogy megfeleljen a mai szubkulturális szokásoknak! Idősebb nem lehetsz mert egyrészt nem tennél fel ilyen kérdéseket másrészt meg leszarnád!
2017. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!