Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék ismét megbízni...

Hogyan tudnék ismét megbízni az emberekben?

Figyelt kérdés
Pár éve volt 2 nagy arcul csapás és azóta a régóta mellettem lévő barátaimban sem tudok megbízni.

2017. márc. 23. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ne ossz meg olyan információt magadról, amiről úgy gondolod, kínos helyzetbe hozhat.

Tapasztalatból beszélek.

2017. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az mindig nagyon fájdalmas, ha olyan ember tesz velünk súlyos dolgot akiben feltétel nélkül megbizunk.Hosszú idő kell,hogy a sebek begyógyuljanak.Megértelek, mert 3évvel ezelelőtt nekem is szétmenet a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel, akit nővéremként szerettem.Nagyon mélyen megbántott.Kellett kb.1,5-2év,hogy úrjra tudjak bizni,társaságba járni.Nekem egy zarándokút és beszélgetések egy mentál higiénés szakemberrel segitettek túljutni az egészen,mert eléggé padlót fogtam.Azóta megint jobban bizok az emberekben, de nem feltétel nélkül.Bizonyos határkeretek között.Más alapokra helyeztem az emberi kapcsolataimat.Nagy lelki beszélgetésekhez, lelki barátságokhoz azóta nincs is kedvem.Nem igénylem.

Törekedj mindenkivel nyitottnak lenni,de ne ossz meg minden információt magadról,még a legbizalmasabb barátaiddal sem.Az ilyen nehéz tapasztalatok azonban egy mélyebb emberismeretre is megtanitanak,lehullik a pikkely a szenmünkről és megtanuljuk olyannak meglátni az embereket amilynek ők valójában és nem olyannak amilyennek mi elképzeltük őket.

2017. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!