Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élhetek túl, ha képtele...

Hogyan élhetek túl, ha képtelen vagyok a véleményemet véka alá rejteni? Ha voltam már lúzer, nagyképű, nőgyűlölő emiatt?

Figyelt kérdés

Régen is így volt, de így lassan 30 felé már nem pusztán berögzül, de fokozódik az a tulajdonságom, hogy képtelen vagyok véka alá rejteni a véleményemet, amiért persze egyre többek megutálnak. Az önvizsgálat megvolt: nem arról van szó, hogy valami elfojtott agressziót próbálok így kiélni, csak úgy érzem, megtagadnám önmagam, ha mást mondanék, amit valóban gondolok.


A kereskedelmi médiában dolgozok, itt sajnos kimagasló a képmutatás, és a legutóbbi eset az volt, hogy a kollegina bekérdezett nálam, hogy mégis mi a véleményem az adott élethelyzetéről; én meg előadtam, hogy baromira nem vagyok abortusztpárti, és gyomorforgatónak tartom, hogy ő itt most 12 embertől, akik éppen körbeüljük elvárja, hogy korokodilkönnyeket hullassunk érte, amikor ő konkrétan kinyíratta a gyerekét. Én ezt minden indulat és ártó szándék nélkül mondtam, persze hazudnék, ha azt mondanám, nem számítottam arra, ami azután történt.


Persze egyértelmű, hogy a gyűlölettől fűtött kommentárok, amelyeket az ilyen sztorik után kapok teljességgel súlytalanok, mert csak a személyemet célozzák, akik viszont mellém állnak is csak titokban veregetik meg a vállam, mert ők maguk is gyávák. Az igazság az, hogy valódi támogatást nem kapok, így kizárólag azt fogom idővel elérni, hogy kirekesztem magamat az emberek közül. A társaságuk nélkül talán még meglennék, de így sem csajt, se karrier szinten új lehetőségeket nem fog felém dobni az élet, mert ma elvárás, hogy azonosulj a semmitmondó, lényeget elmismásoló véleményekkel.


Igazából az érdekelne, hogy az alább felsorakozó troll vélemények közül lesz-e akár egy olyan is, aki maga is hasonló cipőben jár, mert neki éppenséggel érdekelne is a véleménye - mi a jó taktika arra, hogy ilyen habitussal is képes legyek előre jutni, esetleg külföld a megoldás, mert csak a magyarok ilyen gyengék? 28/f


2017. márc. 23. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

"baromira nem vagyok abortusztpárti" Gondolom azt mantrázod, hogy kizárólag a nők felelőssége a dolog...mert általában ez szokott lenni a nagy abortuszelleneseknél, holott a nők többsége nem poénból megy el abortuszra. Írom ezt úgy, hogy kiráz a témától a hideg.

Másrészt az egész fogalmazásmódod elképesztően nagyképű, nem tudom mire vársz.

2017. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
"Persze egyértelmű, hogy a gyűlölettől fűtött kommentárok, amelyeket az ilyen sztorik után kapok teljességgel súlytalanok, mert csak a személyemet célozzák" ha súlytalan lenne, nem érdekelne mások véleménye btw
2017. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Csak azok véleménye érdekel, akik egyetértenek veled? What? Miért nem hallgatsz inkább saját magad eltorzult gyenge elméjére? Miért írsz egy regényt a saját gondolkodásodról?

Ez nem véleménykinyilvánítás, hanem figyelemhiány.


Az abortuszpárti elvek miért számítanak "semmitmondó, lényeget elmismásoló vélemények"-nek?

Látod te vagy a probléma, nem vagy képes elfogadni mások véleményét. :D

Másoknak sem lenne semmi gondja a tiéddel, ha nem lennél ekkora bunkó paraszt. :D


Nem troll válasz. :) Csupán "elmondtam a véleményem", amit kikértél, én viszont nem kérem a tiéd erre a válaszra, előre érzem mi lenne az. :)

2017. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Nem baj. Pofázz csak tovább, és egyszer majd jól szájba vernek, és akkor talán előbb gondolkodsz, mielőtt megszólalsz.
2017. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Külföldön ugyanennyi az idióta, mint itthon, úgyhogy azt felejtsd el. Odamenni max a pénz, munka miatt van értelme meg egy-két másik dolog, de ha a hülyéktől menekülsz akkor egy barlangban találsz csak megoldást.


Erre pedig nincs megoldás, egyszerűen tanuld meg hogy be kell fogni a pofád és bólogatni a barmoknak. Ha túl akarsz élni, ha munkahelyet akarsz, ha enni akarsz otthon akkor ez van. Egy megoldás van, az ilyen oldalakon kiadod a dühöd, valamennyire kontrollált módon és az sokat segít. Itt anonim tudsz nyilatkozni, nem kockáztatod vele az életed. Nyilván bizonyos értelmiségi keretek között.


Én meg pl. nagyon is támogatom az abortuszt, mert nézz be a szexualitás témába és látod hogy mennyi agyatlan FELNŐTT ember tesz fel ilyen kérdéseket, hogy "késik a mensim három hete, pedig a barátom mindig kihúzza előtte". Az ilyen szintű idiótáknak igenis alanyi jogon jár az abortusz, már bocs de én az ilyen idióták által felnevelt gyereket nem akarom kerülgetni a járdán, nyugodtan abortálja csak el. Ezek nélkül is van bőven idióta, nemhogy még megtartanák őket. Amíg nincs kifejlődve érzékszerve, addig nem akkora bűn. Ennyi erővel a menstruációval a betétemre folyt petesejt is emberölés, ugyan már... Vagy a férfiak maszturbálása.

Lehet hogy a gyerek normális lenne, elveszünk egy esélyt tőle, igen. Tőlünk is elvesznek nem kevés esélyt az életben. Az élet ilyen mocskos szar, el kell viselnem nekem is, most sem épp rózsás meg nem volt az sose.


És igen, ezt a véleményt így ebben a formában nem mondhatom el a való életben, ezt kell megtanulnod neked is. Ha látom a társaságon, hogy hajlik rá akkor finoman megmondom, hogy hát vannak családok ahova jobb ha nem születik gyerek, szóval abortuszpárti vagyok. Ha látom a társaságon hogy nem képes elfogadni semmit akkor csak csendben bólogatok vagy enyhén helyeslem. Közben meg leszarom és arra gondolok, hogy kussoljon már el a hülye fajtája.


Le lehet pontozni, az élet viszont baromira így működik, nagyon sok ember ilyen.

2017. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Próbáld meg azért eltitkolni a véleményedet. A világ teljesen kifordított erkölcsökkel bír és nem tűri meg a józan észt. A nyugat is épp ugyanolyan semmitérő és rohadó, mint azok a barbár helyek, amiket a híradóban látni, csak szépen van tálalva.

Az abortuszról meg nekem is hasonló a véleményem. Egyszerű gyilkosság az egész, csak a mai társadalom legitimálja. Ha megnézed, bárhol a világon és bármely korban volt valamilyen társadalmi csoport, amit bűntelenül ki lehetett irtani. Most azokon a kisgyerekeken a sor, akik nem tudnak tiltakozni.

2017. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Tessék találtál egy hasonlóan degenerált eszméket valló elvtársat a 6-os személyében.

Fogadok ez volt a célod a kérdéssel. :D

2017. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy látom talált egy erköcsös hölgyet is.
2017. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Lehet finoman is közölni, hogy más a véleményed. Pl az adott helyzetben,azt mondani, hogy ne haragudj, én más véleményen vagyok: szerintem nagyot hibáztál, kérlek ne velem beszéld meg a részleteket.

Ez egyáltalán nem nőgyűlölő, nem beavatkozó a másik életébe.

Nagyon sok múlik a vélemény tálalásán is és azon is, hogyha nem kérdeznek, akkor neked nem kell mindenképp véleményt nyilvánítani.

Én finomabb vagyok, szinte sose szólok be, de a mimikámon azonnal látszik a véleményem. Még ez is óriási hátrány. Meg kell tanulni a finom mosolyt, tudod amikor a nők olyan bambán néznek és mosolyognak, na akkor más véleményük van, amit nem osztanak meg veled.

Jó hír, hogy ez a képesség egész életünkben fejlődik.

2017. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

61%


"Ahogy látom talált egy erköcsös hölgyet is."

Honnan gondolod, hogy nő?

Mondom én...az abortuszellenesek a nőkre hegyezik ki magukat, lfaszt érdekli őket az élet védelme.

Hány árva gyermeket támogattok? Hány kismamának segítettek eddig? Vagy ti is azok közé tartoztok, akik addig aggódnak, amíg meg nem születik a gyerek, utána meg ekézitek az anyákat, hogy jaaaj a babakocsijától nem tudok elférni, miért üvölt a gyereke, stb.

És hány olyan férfi ismerősötöket oktatjátok ki, aki nem húz óvszert? Ja hogy egyet sem.

Nagyon elege van már az embereknek az ilyenektől, akik azt hiszik minden felett állnak, ők oszthatnak tanácsot, de a szabályok rájuk nem vonatkoznak.

Csak ítélkezni akartok, de lövésetek nincsen az életről.

2017. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!