Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek kilátástalan az élete, csak azért van még életben, azért tud mit enni, ezért van internete, stb. , mert a szülei élnek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ember képes változtatni az életén

Volt olyan időszak az életemben amikor így éreztem magam

de annak vége.

Naponta legalább 50 letargikus, öngyilkossági hajlamra utaló kérdést raknak ki. Elég ebből! Akinek vannak szülei, akinek van internete, akinek megadatott a napi háromszori étkezés: annak NEM kilátástalan az élete. Épp ellenkezőleg...másokhoz viszonyítva mindenük megvan.


Ez azoknak a válaszolóknak szól, akik úgy érzik hogy "kilátástalan" az életük.

Semmi szemrehányás vagy lenézés, semmi személyeskedés; Az ember képes boldoggá válni és értelmet adni a létének

2017. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelen, azonban ezt senki sem látja rajtam "kívülről". Csak én érzem magamról ezt.
2017. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen albérletárak mellett csak a jómódúak nem érzik kilátástalannak az életüket.
2017. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelen, bár annyival kiegészíteném, hogy még egyetemista vagyok, de a lényegen nem változtat. Ha holnap meghalnának a szüleim, akkor pár héten belül biztosan hajléktalan lennék, mert hiába van egy hálózattelepítői végzettségem, nem vennének fel sehova a "(nyelv)tudásom" miatt. Sima melós helyért - ami fizet legalább 80-t (ebből kijönne a rezsi úgy, hogy a jó idő beköszöntével nem fűtenék és épp csak annyit ennék amivel még cselekvőképes lennék) - is sorbaállás van és sokszor kihalásos alapon lehet bekerülni egy ilyen üzembe/céghez. A NAV meg sem várná míg megpróbálnám eladni a házunkat, kopogtatna és én repülnék az utcára.
2017. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!