Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miféle háttérrel bírnak az...

Miféle háttérrel bírnak az olyan családok, ahol képesek a gyerekeknek ilyen idézőjelben merész keresztnevet adni, mint mondjuk a Gandalf, Froló, Anakin, Dartvéder?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években gyakran cikkeznek az olyan kérelmekről, ahol mindenféle egyéni keresztnevet akarnak adni a gyerekeknek, csakhogy megkeserítsék az életét minimum a 18. születésnapjáig és kielégítsék a rettentő egojukat, ami az egyéniségük kihangsúlyozásában nyilvánul meg.

Sokan mondják, hogy romák az illetők, de kötve hiszem, hogy a kérvényezők kizárólag csak romák lennének.

Nagyon is érdekes volna megismerni, hogy vajon miféle probléma van az adott családban. El tudom képzelni, hogy a szülő valami meg nem értett típusú egyén lehet, valamiben nagy kudarcot vallott, stb.

Ki ismer közelebbről ilyen embereket?



2017. márc. 26. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim sem voltak normálisak név választásnál, Nikolasznak neveztek el....nem mai divat ez.
2017. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Lakatos Nintendo

Oláh Pokemon

Galambos Tarzan


hát nem is tudom, találgassunk, kik adnak ilyen neveket

2017. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

De itt van egy mai példa amin kiakadtam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8517..

2017. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a Lakatos Nintendo és a többi csak egy a sok példa közül. Vannak olyanok igen sokan, akiknek nem az a tipikus roma családnevük van.
2017. márc. 26. 22:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Ki tudja, az Oler még talán elmegy, ha valóban valami germán név. De az ilyen univerzális hülyeségek, mint a Bölöjte, Miniszter, Picsilanka, Hardverinka, az ilyenek már minősíthetetlenek, annyira értelmetlenek.
2017. márc. 26. 22:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyen nevet ad az egyszerűen unintelligens, primitív. Bár valóban én is nagyon szívesen meghallgatnám a magyarázatukat. Amúgy USÁban is ez megy, elképesztő mik mennek ott "név" alatt.
2017. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen. Ott gyakoriak az unisex nevek is, pl. egy név lehet egyszerre lány és fiú, ilyen a Kelly. a Joe név úgy él az emberek tudatában, hogy az férfinév, de ott sok nőt hívnak Joe-nak, ami a Josephine (Jozefina) rövidült változata.
2017. márc. 26. 22:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Áh az még hagyján, hogy unisex név.

Inkább az ilyesmikkel van bajom:


Savannah

Nevaeh (visszafele heaven)

Airwrecka [link]

2017. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem raktad idézőjelbe a "merész" szót ahelyett, hogy kiírtad, hogy "idézőjelben"? Azt inkább szóban szoktuk használni.
2017. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert nem tudtam, hogy az oldal rendszere miként fog reagálni az ilyen írásjelekre. Vele sokszor megesett, hogy lenyomtam az OK gombot, aztán jött a hibaüzenet, hogy nem használhatok /*,;:- stb. karaktereket meg szimbólumokat.
2017. márc. 27. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!