Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért félnek a...

Az emberek miért félnek a busz hátsó részébe menni?

Figyelt kérdés

Olyan ez, mint amikor az aljább emberek kimennek egy ajtón de nem zárják be maguk után, mert már az őket ugysem érinti?


A buszon is miért mozdulna el valaki, ha már egyszer felszállt?


multkor már elszóltam magam, hogy FÉLNEK HÁTRAMENNI...


de meglepő módon a proli parasztja akkor sem mozdult meg.


25 éves vagyok, én is le fogok épülni ilyen agyi szinvonalra, hogy nem fog érdekelni, ha már felszálltam a buszra?


2017. márc. 29. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
le fogsz épülni xd
2017. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értelek, én oda ülök ahol van hely, ha meg féli üres vagy üres a busz akkor meg oda ahol a legnagyobb hely van (195cm vagyok)
2017. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Öregekről van szó?

Mert én is félek a buszon, mert nagyon béna az egyensúly érzékem. Persze még fiatal vagyok és igyekszem úgy helyezkedni hogy ne legyek senkinek útba és ne álljon senki a privát szférámba.

Az öregeknél is lehet az, hogy már nem tud úgy kapaszkodni ezért ameddig eljut, amialatt elindul a busz, ott megáll, leül ha tud és nem megy utána tovább.

És igen te is leszel majd öreg.

2017. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem öregek ezek, hanem a lakótelepen tömegével fel/le szálló prolingerek.
2017. márc. 29. 16:14
 5/8 A kérdező kommentje:
megáll a busz, LÁTJA H EGY CSOMO EMBER AKAR FELSZÁLLNI és üres a busz hátulja (első ajtós busz) és nem érdekli, nem megy hátra, és az a sok ember csak szállna fel a buszra de ugye nem férnek már nagyon, miközben a busz hátulsó része üres
2017. márc. 29. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Mert pl. hátul az ülések közt kicsi a folyosó, és nem tudnak leszállni az ülő emberek, csak ha ,,megmozgatják" az egész buszt. Ezen kívül sok ember nem szereti, ha az arcába pofátlanodnak, mindenkinek van privát szférája. Ami pedig szintén bekövetkezhet, mert hátul kevés a hely. Látod, van rá ok.

És te hátra mész?

2017. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félnek, hogy kigyullad; nem szeretik a hátsó tengely adta rugózást.
2017. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez leginkább félelemből fakad, attól a félelemtől, hogy nagyobb az esélye annak, hogy a buszba frontálisan, vagy hátulról csapódhat be akár egy kamion, vagy más nagyobb jármű. De amiatt is van ez főleg farmotoros buszoknál, hogy felgyulladhat a motor. Azt vettem észre, hogy a fiatalok jobban szeretnek hátul ülni, mint az idősek, szerintem emiatt is van az, hogy főleg az öregek nem mernek hátra menni. Az adott busztípustól függ mennyire éri meg hátra ülni, mint előre, illetve embertől.
2017. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!