Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok mindig ilyen...

Miért vagyok mindig ilyen szomorú tavasszal?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi bajom lehet, ilyenkor csak haza jövök az iskolából és órákig fekszem a szőnyegen és bámuloma plafont, folyton görcsben van a gyomrom és sokkal több rossz emlék vagy érzés jut eszembe. Miért vagyok ilyen lehangolt minden évben tavasszal?
2017. márc. 29. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából ezzel én is így vagyok. Sok embertől hallom, hogy télen mindig rossz kedve van, lehangolt.. én már pár éve tavasszal érzem magam rosszul. Bár idén megfogadtam, hogy máshogy lesz, megpróbálok kimozdulni, élvezni a jó időt.. eddig nem jött össze..
2017. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság.
2017. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el/csinálj több programot magadnak. Ha nem csinálsz semmit, valamivel le kell kötnie az agyadnak magát, így arra fogsz gondolni amire közeli, vagy az életed befolyásoló élmény. Az unalom nagyon elrontja a hangulatot: Semmi köze az évszakoknak ehhez.
2017. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző szép példája az "én nem tapasztaltam, tehát nem létezik" gondolkodásnak. Bizonyított tény, hogy tavaszra kiürülnek az ember vitamintartalékai. Javaslom a minden nap fél óra tornát, mellé D vitamint, magnéziumot és ha még valami ásványi anyagból hiányod van, akkor azt (vizsgáltasd ki). Nálam tél vége felé szokott lenni, inkább február, mint április, de akkor is nagyon szar.
2017. ápr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nemtom
2021. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!