Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok nekem démon illetve...

Tudnátok nekem démon illetve angyal neveket mondani?

Figyelt kérdés
Nem kell hogy kifejezetten démon, angyal nevek legyenek, csak oylan női bár inkább férfi nevek érdekelnének amellyek jól hangzanak. Nem kell hogy valósak, anyakönyveztethetők legyenek. A saját fantáziátokra bízom. Lehet jól csengő lánynév. BÁRMI!!! Nem kell hogy értelmes legyen. Nem kell hogy jelentése legyen. (Pl.: Rosszul olvastam a barátnőm nevét, a Szabina helyett Szatinát olvastam mert csúnyán volt írva, így ez az egyik. Szatina) És légyszi írjátik mellé, hogy lány vagy fiú.

2017. márc. 30. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha köyvet szeretnél írni, akkor ez rajtad áll. A saját fantáziádra alapozz.

Amúgy külföldi oldalak százai szólnak ilyesajta témákról.

2017. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ezek mind valósak:

Crocell lány

Lilith Lány

Paimon lány

Rosier lány

Astaroth Lány


Phenex fiú

Olivier fiú

Azazel fiú

Behemoth fiú

Dommiel fiú

Samael fiú

2017. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Rafael
2017. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csicsky ***** válasza:
Könyvet írsz? Mert ha igen, akkor elküldök privátban egy összeállítást, amit kezdő íróknak szoktam küldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.).
2017. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Angyal nevek a teológiában: [link]


Démonlista: [link]


Vannak átfedések (pl Abaddon, Azazel), mert vagy démonnak látják, vagy valami negatív dolog angyalának. (Abbadon: démon vezér(nő) v. a pusztítás angyala)

2017. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gábriel
2017. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!