Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ami ebben az országban folyik...

Ami ebben az országban folyik (nevetséges bérek, sorolhatnám), sajna kihat a mindennapjaimra is, emiatt ingerült vagyok másokkal, más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

Sokszor bunkó vagyok munkahelyen is, autózás közben is ha probléma van, pl lelépnek a járdáról annak ellenére hogy Ők még nem mehetnének át, csúnyán elhordom azt a valakit "rohadjál meg, hova sietsz"


Igazából az emberekre azért haragszom mert, a hülyeségekre van eszük, de arra hogy tegyenek az országért már nincs, elvégre jó nekik a kevés is, a szar is, mint pénzben mint életminőség terén.


2017. márc. 30. 19:55
 1/5 Nememem válasza:
Nyugodj meg, másra is kihat. Hiszen pénzből élünk. Én 26 leszek. Diplomás és méhse kellek normálisabb helyekre. Már ha ilyen még van. Mivel multiknál is sokszor a fizu el sem éri a 200-at, ugyanakkor mindent megcsináltatnak az emberekkel.
2017. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

És te mit teszel az országért, hogy jobb legyen?


Ja tudom, semmit, mert egyedül nem lehet semmit se tenni.. de azért a másiktól elvárod hogy ő tegyen valamit érte.. akár egyedül is.

2017. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nememem válasza:
A magyatok nem összetartóak... És az is igaz, hogy egyedül semmit sem lehet tenni. Akinek volt lehetősége, nem véletlenül ment külföldre.
2017. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek mostanában elég gyakran legszívesebben lány létemre úgy felpofoznek néhány embert de utána atgondolom és inkább hagyom mert igazából úgyse fogna fel h miért csinálom mindezt és inkább kímélem magam ha lehet:)
2017. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És te mit teszel az országért? Lehet, hogy a zebráról lelépő, figyelmetlen ember ápoló egy kórházban, és rohanna vissza a szünetéről. Na, ő legalább az emberekért tesz valamit, de te csak anyázol.
2017. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!