Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyáron voltam a szüleimmel...

Nyáron voltam a szüleimmel nyaralni a fekete-tengeren, és láttam egy jó pár nőt aki még a melltartóját is levette és ugy napozott?

Figyelt kérdés
Azért vehette le még a melltartóját is mert tudta hogy ismerős ugysem látja?Ti is levennétek ha olyan helyen vagytok?
2017. márc. 30. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ilyet a Baltonon is láttam, és egy anyuka csinálta, aki értelemszerűen ott volt a családjával.

Azért, hogy a melltartó hagyta fehér csík, ahol nem barnult le, ne legyen ott.

2017. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezek nem teljesen levették magukról a melltartót nem csak kibontották a hátukon
2017. márc. 30. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Na és? :D Ezt sokan csináljak és igen pont azért mert ugyse ismeri senki öket és minek legyenek csikosak a melltartótól?
2017. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, a nő, akit láttam is így volt.

A 3# válaszoló megfogalmazta, hogy miért, én nem szeretném mégegyszer.

Bántja a szemedet, vagy mi? :D

2017. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem mondom fiu létemre nagyon rosszul eset mikor egy nő ott fekudt melltartó nélkül 3 méterre tőlem és bámulhattam amig akartam:)
2017. márc. 30. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha zavar, nem kell odanézni, DE arrébb is mehetsz.
2017. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az "ismerős" dolgot nem értem, miért ne vehetném le ismerős előtt is? Tengerparton elég egyértelmű, hogy napozni akarok, nem kikezdeni vele.

Egyébként örülnék, ha a többi magyar nem viselkedne úgy külföldön, mint aki most jött a pusztából és először lát fehér embert...

2017. ápr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!