Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sokan miért tesznek...

Nagyon sokan miért tesznek fel a párjukkal készült csókolózós/"egybebújós" profilképet facebook-ra?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen profilképet láttam már és nem tudom megérteni, hogy mi a céljuk ezekkel a képekkel. Komplexus állhat a háttérben és a pasik nyomatékosítani akarják a barátnőjükkel, hogy csakis az ő tulajdonuk és ketten alkotnak egy párt? Legtöbbször pasik állítanak be ilyen profilképet, de ha a srác álom jóképű és vonzó, akkor a csajok oldalán szoktam látni. Vagy felvágni akar másoknak esetleg annyira bele van bolondulva a csajba, hogy világgá kell kürtölnie, hogy mennyire szereti? Én tuti nem raknék fel ilyen egymást faló, ölelkezős képet (nem mintha ez a veszély fenyegetne 😣), mert egyrészt az lenne az üzenete, hogy a kapcsolatban függök a barátnőmtől, az optimálisnál jobban ragaszkodok hozzá és emiatt nem érzem magam elég dominánsnak másrészt, ha szakítanék vele, akkor irtó ciki lenne egy profilkép váltással mások tudomására hozni, hogy vakvágány lett a nagy rózsaszín ködből.

2017. ápr. 1. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Mert nem szeretik egymást más nem lehet.
2017. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nálam nagyon egyszerű az oka. Ritkán készül rólam kép, értelem szerűen még ritkábban jó kép.

Arra nincs szükségem, hogy ilyen dedós módszerekkel bizonygassam a körülöttem élőknek, hogy van párom.

Azt pedig, hogy miért zavar téged a "jelenség" már magad is megválaszoltad. Irigyled őket.

2017. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: De ha szakítani fogtok, akkor mégis milyen képet tennél fel, ha alig készül rólad jó fotó?
2017. ápr. 1. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi egy közös képet tettünk fel 3 éve,az is csak egy diszkrét "összetartozunk" kép. Túl van tárgyalva. Azóta is nagyon szeretjük egymást.
2017. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Facebookra arról is felraknak sokan képet, hogy éppen mit esznek. Ők az életük minden apró részletét szeretik mutogatni, ergo tök egyértelmű, hogy a párjukkal is kell közös nyaljuk-faljuk egymást fotó. Vannak, akik azért csinálják, hogy megmutathassák ország-világnak, minden ismerősnek, hogy ők milyen boldogok, milyen csajuk/pasijuk van, stb. Biztos vannak olyanok is, akik nagyzolásból teszik, bár ők inkább a tizenéves korosztályhoz tartoznak szerintem. De tuti, hogy sokan meg azért teszik, mert nagyon szeretik a párjukat, és még a facebookon is együtt akarnak mutatkozni, büszkék a párjukkal, és "világgá akarják kürtölni" a szerelmüket - legalábbis eleinte.
2017. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*büszkék a párjukRA.
2017. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
69%
Mert szeretik egymást!! Nyilván most nem a pénzespasi-szőkenő kombóról beszélek. De ha egy "normális" pár rakja fel, mi lenne bajom vele??:D...Istenem, hisz szeretik egymást...:D Ha pedig szétmennek, és leveszik a közös profilt, akkor mivan?! Régen szerették egymást, vége lett. Ebbe nincs semmi szégyen. Nekem ezekel semmi gondom...:)
2017. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát ezt én sem értem h mi ezzel a baj... az a rosszabb amikor facebookon direkt nem teszel ki a paroddal kepet hogy pasizhass/csajozhass. Nekem pl azert a baratommal van kozos kep a profil mert maskepp egy csomo csavo irkalna, mondjuk most is vannak de legalabb kevesebb... mondjuk a mi kepunk nem bujos csak egy sima kep... sztem fontos h ha ramennek a profilodra facen egyertelmu legyen mindenkinek h van baratod (nem kell 500 kep, egy is eleg) ha mar facebookozik egy ember es posztolgat... bar tudom manapsag menobb a melleidet kitenni mint a baratodat de mindegy xd
2017. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, tegyenek fel szép közös fotókat...de nyaljuk-faljuk,ágyban szex közben fotózzák magukat ahogy csókolóznak és profilképnek beteszik...na az ilyenekre én nem vagyok kíváncsi. Ha szeretik egymást,miért kell ezt mindenképp ilyen szinten mutogatni a neten. Ha nem látják az ismerősök,talán azt hiszik hogy nem szeretik egymást? Primitív, buta emberek akik ilyenekkel teszik tele a falukat.
2017. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!