Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány nem felszínes...

Ha egy lány nem felszínes (tehát nem zavarja, ha pl. egy fiú alacsony, nincs pénze, nincs komoly végzettsége stb. ), attól még lehet gonosz, rosszindulatú?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet xd miért ne lehetne?
2017. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még csak ők, akik azt hiszed, megèrtőek. Sokszor csak azért, hogy könnyebben kihasználhasson.
2017. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, bárki lehet. Az meg nem felszínesség ha valakinek van ne adj isten 1-2 elvárása egy potenciális pár irányába. Én legalább is nem érzem magam felszínesnek amiért nem akarok egy csóró, egyik napról másikra élő törpét a páromnak. Én képzem magam, fejlesztem magam, jobb lehetőségek után nézek, ezt az akarni vágyást egy pártól is elvárom.
2017. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,persze.
2017. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet az. Sőt még felszínes is lehet, csak talán nem párkapcsolat terén.
2017. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább legyen pszichopata,mint ilyen karrierista,elvárásokkal rendelkező nő xd
2017. ápr. 2. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!