Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is tapasztaltátok már,...

Ti is tapasztaltátok már, hogy mások jobbnak látnak mint ti magatokat?

Figyelt kérdés

Én már sokszor tapasztaltam ezt, hogy a legtöbben túl szigorúak magukkal és emiatt feleslegesen stresszelnek és rombolják a saját önbizalmukat.

De ide írhatnám azt is amikor valamiről azt gondolod akár egy ruháról akár egy hajviseletről vagy akármi, hogy nem áll jól míg rajtad kívül mindenkinek tetszik?


2017. ápr. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen, megdicsérték a hajamat ha nem éppen szokásos volt a formája, vagy a ruhámat amit azt hittem rosszul választottam.

Tényleg sokszor túl szigorúak magukhoz az emberek.

2017. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem én sokkal jobbnak/ értékesebbnek látom magam, sőt furcsa de a nőknek jobban bejöttem, mint a férfiaknak.
2017. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Clay Morrow ***** válasza:
Néha.
2017. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában jobbnak látnak/mondanak, mint amilyennek érzem magamat.
2017. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Nekem már többen mondták, hogy jó embernek, segítőkésznek stb. tartanak, amin mindig kicsit meglepődök, mert alapvetően egy eléggé önző embernek tartom magam és sok rossz tulajdonságom van.

Ruha és hajviselet terén általában tetszeni szokott a körülöttem lévőknek amit rajtam látnak (kivéve egyes alacsonyabb intelligenciájú vagy sznob emberkét, akik bombáznak az "ilyen kinézettel sosem lesz munkád" című bölcsességgel). Voltak esetek, amikor kénytelen voltam úgy megjelenni, amit én nem tartok szépnek (pl. ünneplő ruha, kötelező egyenruhák) de mindenki áradozott, hogy milyen csinos vagyok és hogy de jó engem így is látni. A tükörből kb egy idegen nézett rám, szóval nekem nem tetszett annyira a dolog.

2017. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!