Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Randira menni vonaton, de hogy?

Randira menni vonaton, de hogy?

Figyelt kérdés

Tegyük fel elhívok egy lányt moziba.

De mivel vidéken lakunk, ezért kénytelenek vagyunk vagy vonatozni vagy buszozni (jelenesetben vonat) a moziig.


Kérdésem az lenne, hogy a vonaton, utazás közben illik/kell beszélgetni a csajjal?

Mármint nyilván szeretnék, mert miatta mentem el, de a vonat üszök hangos, én alapból halkan beszélek, ráadásul nekem mindig idegen volt a tömegközlekedési járműveken való cseverészés. De félek, hogy ha nem beszélgetek vele akkor nagyon ciki lenne.

Nyilván, nem az első randira gondolom ezt, hanem második-harmadiknak, de akkor sem vagyunk még olyan közelségben, hogy beszélgetés nélkül élvezhessük egymás társaságát, tehát gyanítom kínos lenne..


Szerintetek?

17/F


2017. ápr. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Roppant kínos lenne egy félórás buszutat/vonatutat (ne adja az ég, hosszabbat) némán végigülni. Te is tudod. Ha tudod magadról, hogy halkan beszélsz, akkor tudatosan tudsz magadon hangosítani. Szerintem azért annyira nem lehet gáz a zaj, hogy ne halljátok egymást. Ha végképp nem tudod elképzelni ezt, akkor vesd be a telefonod, mutasd meg a kedvenc zenéidet, meg ő is az övéit, vagy ilyesmi. Fülessel megoldható.
2017. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Az első randi megvolt már egyáltalán?

Helyben hívd el valahová, cukrászda-fagyizó kisvárosokban is van. A mozit hagyd meg jóval későbbre, baromi kínos lenne, hogy ültök egymás mellett kukán a vonaton, beszéltek pár szót jegy és popcorn vásárlás közben majd újabb 2 óra egymás mellett ülés.


A mozi amúgy sem első pár randis program, az már akkor jó ha kényelmes csendben is elvagytok egymás mellett, eleinte a másik megismerése a cél, azt meg egy moziban nem lehet.

2017. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszéljetek, persze, de ha jól kijöttök nem lesz gond. Ülj közel hozzá, akkor hallani fog ;)

Az első randik valóban feszültebbek, de ha már te alapvetően lazán mész oda, akkor ő is felfog lazulni és 10 perc után jó lesz!

Esetleg mutass neki zenéket (fülhallgatóval nyilván, ha nincs akkor tölts le a telefonodra néhányat), akkor nem kell beszélni, utána meg kérd meg, hogy ő is mutassa meg milyen zenéket hallgat. Esetleg kérleld, hogy mutassa meg a diákját, ezek már jó kiindulási pontok szerintem. :)

2017. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vonaton tedd föl a fülest, azt ne is foglalkozz vele, film közbe megint csak nem lesz gond, lehetőleg úgy csináld, hogy ne kelljen sokat várni a film kezdetéig. Film után pedig, ha nem igényli nem kell beszélni, ha igen akkor váltotok pár szót azt mentek aludni.
2017. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!