Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznél akkor, ha valaki...

Mit éreznél akkor, ha valaki eldobná az életét azért, mert elutasítottad az érzéseit?

Figyelt kérdés
Ha alapból utálnád azt a személyt

2017. ápr. 4. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Fejen állnék és röhögnék magamba.
2017. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereknek alapból van valami lelki gondja, szóval nem az én elutasításom a felelős, de ettől még sajnálnám őt.
2017. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan egyszerűen nincs hogy csak egy szakítás/viszonzatlan szerelem valakinek megássa a sírját, de az sokkal valószínübb hogy lehet a gödörbe az utolsó ásónyom. Ilyen mögött mindig több van. Én nem érezném magam felelősnek csak sajnálnám hogy pont miattam... hisz minden ember pótolható a szerelemben de ő belőle már nem lesz mégegy.
2017. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit szomorú lennék, hogy szerencsétlen mekkora fostrágya közegben nőtt fel, ahol ilyen rossz viselkedésminták mentén tanult meg gondolkodni, meg hogy ő is ilyen érzelmi analfabéta önismerethiányos maradt... aztán meg menne tovább az élet, mint mindig.
2017. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
azt gondolnám, hogy sajnálatos, hogy ennyire ostoba szegény. dehát ez pont az ő döntése, amivel igazán nem is lehet mit kezdeni
2017. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
79%
Saját döntése, nem érdekelne. Sőt, igazából haragudnék rá, mert onnantól sokak szemében én lennék a bűnbak az hülyesége miatt.
2017. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű szerintem ahogy a felettem lévők leírták.

Én sajnos végig néztem ahogy a legjobb barátnőm szinte belerokkan a tudatba,hogy valaki miatta lett öngyilkos.

Nyilván tudta,hogy nem okolhatja magát és valószínűleg a srácnak voltak elég komoly mentális problémái, mégsem tudta ezt legyőzni magában (2 éve telt kb mire újra "teljesen normális lett")úgyhogy nagyon könnyű kívülállóként legyinteni de senkinek nem kívánom,hogy élje át.

2017. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
rohognek rajta hogy mekkora egy nyomorek es nem sajnalnam.
2017. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szanalmat
2017. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hatalmas bűntudatot éreznék, és, ha lehetőségem lenne rá, elölről kezdenék mindent.
2017. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!