Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok annyira gátlásos...

Miért vagyok annyira gátlásos hogy még táncolni se tudok társaság előtt? Hogyan tudok ezen változtatni? 27f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szociális fóbia?


Amúgy pedig lassú lépésekben jöhet a fejlődés. Elméleti felkészülés tanulás, utána pedig gyakorlat, egy nagyobb szorongást keltő szitukat kell vállalnod.


Keress önismereti-önfejlesztő könyveket!

2017. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se mertem, de aztán felvettem otthon videóra és megállapítottam, hogy bár ki kell húznom magam, de amúgy nem gáz ahogy táncolok.:D ha nagyon gáz lett volna klippekből betanulok egy két dolgot meg valami kígyó vonaglást :D szval azóta merek táncolni és vicces mert mindig meglepődnek rajta, hogy merek táncolni mert amúgy merő gátlásosság vagyok. Mondjuk pia nélkül kell egy kis idő vagy valami sláger, de aztán arra gondolok,h senki se tudja h józan vagyok e szóval kb csinálhatok bármit kit érdekel lényeg h lelkesebben max azt hiszik, hogy becsiccsentem, mindegy csak ne topogjak feszengve. Igzából ha lelkesen csinálod és vigyorogsz hozzá azzal nem nagyon lehet beégni szerintem, max azzal ha nagyon komolyan veszed. 30l:D
2017. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!