Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség az önbizalomhiá...

Mi a különbség az önbizalomhiány és a kisebbségi komplexus között?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem hogy az emberek átnéznek rajtam vagy nem vesznek komolyan. Ha beszélek akkor sem igazán érdekli őket a mondandóm emiatt úgy érzem értéktelen vagyok és hogy nem akarnak velem barátkozni. Mi lehet ez?

2017. ápr. 5. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akiket csak a saját mondanivalójuk érdekel.Mindent megteszenk,hogy mondhassák szinte lényegtelen kinek,csak legyen aki meghallgassa őket.Elképzelhető,hogy nem a megfelelő emberekkel vagy körülvéve.Akadnak olyan emberek is akiket érdekel mi van veled,ha most nem is igy érzed az élet majd az utadba küldi őket.

A feltett kérdésre a válasz szerintem az nagyjából ugyanaz.Akinek nincs önbizalma az kevesebbnek érzi magát ebből kifolyolag kisebbségi komplexusa is van.

2017. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Neked azzal van problémád, hogy nem a megfelelő személlyel próbálsz beszélgetni, vagy nem ugyanazok a dolgok érdekelnek titeket így nincs közös témátok + kevés az önbizalmad. De lehet azért érzed így mert a másik fél nem kedvel téged és nem szívesen beszélget veled, akkor is legalább egy embert találhatsz aki mellett jól érezheted magad.
2017. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!