Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék ezen javítani?

Hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan problémám lenne,hogy ha valakit szeretek, akkor nem tudok felé lépni. Nem merem megszólítani, nem tudok vele kapcsolatot létesíteni.

16 éves fiú vagyok.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 5. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha igazán szereted őt, viszont nem tudod, hogy ő hogy viszonyul hozzád, akkor is NEKED kell megtenned az első lépést affelé, hogy legyen valami. Szeretik a lányok, ha a srácok kezdeményeznek, mert látják, hogy nem nyámnyila alakról van szó, hanem olyan srácról, aki határozott, és megbízható. Persze nem azt mondom nyomulj, hanem hívd el valahova, vagy sétáljatok valamerre, beszélgess vele amennyit tudsz. Ha meg eljön az ideje, valld be neki mit érzel, de azt mondom neked: ne félj ha elsőre visszautasít, mert neked a lelkiismereted tiszta, te megtetted az első lépést affelé, hogy legyen köztetek valami. Ha meg elutasít úgy, hogy szimpla barátság, akkor se csüggedj, fiatal vagy még, rengetegszer lesz alkalmad arra, hogy találj magadnak valakit! Nem szabad elkeseredni ha nem sikerül, majd mással sikerülni fog! Légy határozott, legyen önbizalmad, így könnyebben megtudsz a dolgokkal az életben is birkózni! Hajrá, szurkolok:)


25/F

2017. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem leírni evvel kapcsolatban az, az hogy régen volt nyár,de rám írt, elkezdtünk beszélgetni. eljött a suli idő és még akkor is beszélgettünk. én elkezdtem iránta érezni valamit.. beszélgettünk. félre hívtam.. végül osztálytársam szülinapi bulija után elmondtam neki. azóta nem beszélünk se élőbe se fb-n.
2017. ápr. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!