Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetetek már olyat, hogy...

Éreztetetek már olyat, hogy egy másik ember jelenlététől vagy jelen nem lététől függ hogy levegőnek vagytok nézve vagy veletek is "foglalkoznak"?

Figyelt kérdés
Sajnos én igen. Van egy csajszi. Mikor nincs ott tök jól elvagyok a társasággal vagy egy-eggyel közülük. De mikor ő is ott van,hirtelen mintha én nem is lennék ott. Őszintén szólva emiatt kezd bennem lenni egy masszív utálat iránta.

2017. ápr. 6. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a leírásod alapján olyan emberről van szó, aki "követeli" a figyelmet. Folyton középpontban akar lenni. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, csak akkor érzik jól magukat, ha velük foglalkozik mindenki. Nem sok mindent tehetsz ez ellen, legfeljebb finoman felhívod a figyelmét arra, hogy ne produkálja magát annyira. Vagy bekapcsolódsz, reagálsz rá, megpróbálsz te is aktívabb részt vállalni a beszélgetésben.
2017. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rátapintottál a lényegre. :(
2017. ápr. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!