Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokat segítettem jó ötletekk...

Másokat segítettem jó ötletekkel amikkel mára jól élnek! Miért néznek hülyének emiatt mások ha nekem nem volt rá anyagi lehetőségem hogy megvalósítsam?

Figyelt kérdés

Inkább tartottam volna magamban, hogy másnak se legyen jó? Ha volt egy nagyon jó ötletem, valami hiánycikk pl akkor azt megosztottam először a családommal, majd a tehetős barátaimmal. Sajnos nekünk nincs pénzünk, soha nem is volt annélkül meg nem lehet vállalkozni (aki mást mond hazudik)


Az első ötletemnél (3 volt amúgy) beletettem évek összespórolt pénzét majd megkerestem egy barátomat hogy szálljon be társként. A vége az lett hogy elindította kb ugyanazt másokkal, az ismeretsége, kapcsolatai miatt az ő terméke lett az etalon, én meg csődbe mentem. Máig nem hiszi senki hogy azt én találtam ki, meg még azt se hogy egy ilyen sikeres embert ismertem valaha.


Szóval azóta ingyen osztom meg az ötleteimet. Az elsőn kívül két barátom csinált karriert nekem köszönhetően! Rengeteget kockáztattak, dolgoztak, az érdem az övék! Engem mégis bolondnak tartanak mások! De ha nekem 0 esélyem lett volna belevágni akkor?

Most különösen nevetnek rajtam mert az egyik ilyen cégbe most mentem el dolgozni! Mindenki azt mondja mekkora barom vagyok, hogy másnak kitaláltam a jót aztán elmegyek neki csicskának. Én ezt nem így fogom fel! Pénzt csak pénzből lehet csinálni! Aki napról napra él mint én, sokszor a hajléktalanság is a közelében van, annak nem lesz több millió forint befektetést igénylő vállalkozása!


2017. ápr. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Ne segíts olyannak, aki nem hálálja meg.

Azok az emberek, akik azt hirdetik teljes egyenlőség van meg önző barmok, mint a példáidban szereplők.

2017. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, semmi esetre sem.

Ne zavarjon, ha mások bárminek néznek.

Te tudod, hogy pontosan mi hogyan történt, mások nem, emiatt a véleményük nem mérvadó. Ha segíteni akarnak a kritikájukkal, akkor fogadd el, ha piszkálnak, akkor ne vedd magadra.

Nem a pénzről szól az élet. Ha kiegyensúlyozott vagy, nem tudnak/fognak beszólni.

2017. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztára, mint a Breaking Bad sorozatban. A főszereplő ötleteivel alapítottak az egyetemi ismerősei a későbbiekben cégbirodalmat....


Visszatérve a kérdéshez, erősödj meg anyagilag és ha megvan a kellő tőke kezdj saját vállakozásba valami új ötlettel, innovációval, sok sikert.

2017. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!