Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs álommunka számomra...

Nememem kérdése:

Ha nincs álommunka számomra és az olyanok is elkerülnek, akik tetszenének nekem kapcsolatra, van értelme létezni?

Figyelt kérdés
Legalább pár ember szeteti a párját, de én akárhogy adtam lejjebb az igényeim, nem tudtam úgy szeretni. A munka meg egy robot... ha nem lenne hobbim, nem is akarnék élni. Ti hogy vagytpk az élet ezen területeivel?

#kapcsolat #munla
2017. ápr. 9. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan így. munka sz@r de kénytelen vagyok csinálni mert fizet valamennyit és még mindig jobb mint csövezni. hobbi leköt, társkeresés meg egy nagy vicc lett manapság! mindenki csak az elvárásaival jön a randin.. amitől néha már hányingerem van.


F

2017. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van. Nem a munkad vagy a parkapcsolatod hatarozza meg az eleted. En azt tapasztaltam idaig hogy azert "nem tudtam ugy szeretni" mert nem volt meg az a fajta vonzodas mert nem igazan volt a megfelelo ember szamomra. A munka meg mindenkinek csak melo. Mindenki csinalja mert nem akar ehenhalni de mindenbol ki lehet hozni ha nem is a legjobbat de legalabb annyit hogy jokedvel elviseld es ne gyulolj felkelni. Volt hogy ket honapig kasszaztam a mekibe es rohadtul utaltam de legalabb rohoghettem az idiota embereken, eldonthettem hogy na ez normalisan beszel ezzel jofej leszek, ez meg egy paraszt ezzel meg bunko. Igazabol nem volt valami fenyes melo de ahhoz kepest jo fizu volt hogy acsorogni es talcakra pakolaszni kellett parasztoknak es.meg mindig jobb volt mimt sz*ros wct pucolni.
2017. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!