Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A néger nőknek nagyobb a...

A néger nőknek nagyobb a fenekük mint a fehér nőknek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2017. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

majd ha egyszer néger nő leszek, lemérem és megmondom van e különbség, és akkor visszakeresem a kérdést, és válaszolok

de amúgy, nyilván ez egyénfüggő, de én úgy vettem észre, hogy sok szép néger fenék van, valahogy formásabbak

2017. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

a medencecsontjuk elve szélesebb

alkatilag szélesebb a csípőjük mint az északibb típusuaknak

bárnem mondom h mindnek de javarészt igen

bár én az életemből tudnék példákat, szomszéd fehér nő keverék lányának extra popoja van

teljesvérü nigériai volt osztálytrásamnak is felül semmi alul azt a pitébe :D

nagymamánál egyik szintén nagymamának az unokája amerikában fekete nővel házasodott meg na tippeljetek mekkora a popója :D

nem kell sokat edzeniük rá nekik alapból hatalmas(de nem mindnek )

de nekünk fehér nőknek többet kell érte dolgoznunk(nagy arányban kisebb a poponk)

2017. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
A neger nok sokkal csunyabbak, darabosabbak, kulsore faragatlanabbak. A feher nok sokkal jobban neznek ki minden tekintetben. Nem veletlen hogy a neger pasik tobbsege is feher not akar maganak.
2017. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"fehér nők jobban néznek ki"


A fekete nők akkor is közvetlenebbek és az átlag pasit is ember számba veszik és pont ezért nem felszinesek.

2017. ápr. 10. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Hmm közvetlenebbek oké, mindenesetre ne dühítsd fel őket, mert kicsit más formában szokták előadni magukat ha gáz van, nem a fegyelmezettségükről és higgadtságukról híresek.
2017. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Sok fekete bőrű nőnek van nagy feneke de ez egyénfüggő. Mint ahogy az is, hogy "darabos"-e az alkata vagy hogy hogyan nyilvánul meg. Még jó, hogy a magyarok nagy része sem olyan visszataszító, mint itt némely komnentelő, mert eléggé kinéznének minket mindenhonnan.
2017. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Istenem! Hagyjuk már ezeket az általánosításokat!


Valamint a kérdésedre se lehet nagyon válaszólni, mert túl sok fajta van fehérből és feketéből is.

Én csak annyit tudok, hogy mind a fehér és mind a feka kivánatos lányokat, nőket imádom.

2017. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
42%

Általánosságban egyértelműen igen. A fehér nőknek nem igazán van jó fenekük, valljuk be :D

Egyik afrikai barátom Qatarból ide látogatott, és kérdezi hogy "látom én a sok szép arcot, meg jó melleket, de HOL VANNAK A NAGY S-GGEK??" :D :D

2017. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

nem.

csak egy sajátos genetikai adottság miatt több közöttük az olyan nő,akinek nem a derekán jelentkezik a zsírosodás,hanem a fenekén lábán.

de attól még ez ugyanúgy elhízás,csak nem olyan csúnya és nőietlen arányt eredményez,mint az általános nagy has meg az úszógumi.

2017. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!